Selimiye Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI SELİMİYE TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Selimiye transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Selimiye'den Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Selimiye'den Marmaris,Akyaka, Datça, Orhaniye, Bozburun, Dalyan gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Selimiye Transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Selimiye Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
240 TL
3 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
290 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
420 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Selimiye arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Selimiye arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Selimiye'ye ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Havaş'ın Marmaris servislerine binerek Marmaris Otogarına kadar gidebilir buradan Selimiye'de gideceğiniz noktaya taksi yada dolmuşlar ile ulaşabilirsiniz. Burada bilmeniz gereken Marmaris Selimiye arası taksi ücretleridir. Marmaris'ten taksi ile Selimiye'ye ulaşmak istiyorsanız firmamızın Selimiye transfer ücretlerinden daha fazla ödeyeceğinizi bilmelisiniz.

Karşılama

Selimiye transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Selimiye ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 125 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Selimiye Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Marmaris, Orhaniye'dir. Mesafe en kısa güzergah üzerinden 135 km'dir. 

En fazla transfer yapılan Selimiye otelleri

SELİMİYE TRANSFER REZERVASYON FORMU

  Selimiye tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Selimiye transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Selimiye Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Selimiye Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin