Sarıgerme Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI SARIGERME TRANSFER

Dalaman Havaalanı ile Ortaca ilçesine bağlı olan Sarıgerme Turizm Bölgesi ulaşım ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı transfer imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Sarıgerme'den Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Sarıgerme'den Marmaris, Datça, Selimiye, Bozburun, Dalyan, Fethiye, Kalkan, Kaş gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Sarıgerme Transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Sarıgerme Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
65 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
85 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
110 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Sarıgerme arası ulaşım alternatifleri?

Dalaman Havalimanı Sarıgerme arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Sarıgerme'ye ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek geldiniz ve makul bir saatte Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı içerisinden geçen Dalaman şehir içi dolmuşlarına binerek önce Dalaman Otogara buradan araç değiştirerek Ortaca Otogarına buradan bir araç daha değiştirerek Sarıgerme'ye ulaşabilirsiniz.

Karşılama

Sarıgerme Transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Sarıgerme ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 20 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Sarıgerme Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman - Fevziye - Osmaniye'dir . Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 20 km'dir. 

En Fazla Transfer Alan Sarıgerme Otelleri

SARIGERME TRANSFER REZERVASYON FORMU

Sarıgerme tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Sarıgerme transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Sarıgerme Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Sarıgerme Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin