Dalaman Havalimanı Transferi

Saklıkent Hakkında

Saklıkent’in çok ilginç bir hikayesi var. Keçilerini otlatan bir çoban tarafından tam 15 yıl önce keşfedilen Saklıkent Kanyon’u geçen zaman içinde adeta ziyaretçi akınına uğramıştır.

Bu kanyon yaklaşık 18 kilometrelik derinliğiyle Türkiye’nin en uzun kanyonu olma özelliğine sahiptir.

Saklıkent’e Nasıl Gidilir?

Saklıkent’e gitmek için uçak yolunu tercih ediyorsanız en yakın havalimanı Dalaman Havalimanıdır. Bu lokasyonu kullanarak Saklıkent’e kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Süre ve Mesafe

Saklıkent ile Dalaman Havalimanı arası yaklaşık 110 Km olup sizlere sunduğumuz güvenli, konforlu ve rahat ulaşım araçlarımızla 85 dakikada Saklıkent’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Güvenilir ekibimiz sayesinde, en konforlu ve ekonomik yolculuğu yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Saklıkent’e ulaşmak için bizleri tercih ettiğinizde, rezervasyon saatinize tam uyum göstererek sizleri Dalaman Havalimanından alıp Saklıkent’e güvenle ulaştırıyoruz.

Saklıkent’e Ulaşım Fiyatları

Bizleri tercih ederek Saklıkent’e ulaşım sağlamak istediğinizde sizlere geniş filomuz ile bol alternatifli ulaşım seçenekleri sunuyoruz. İster tek ister kalabalık bir aile olarak gelin, sizler için en uygun araçlarımızı sizlere tahsis etmekten memnuniyet duyarız.

Saklıkent’e ulaşımda bizi tercih etmeniz durumunda, kişi sayısına bağlı olarak fiyatlarımız aşağıdaki gibi listelenmektedir:

1-3 Kişi Binek Araç

Geniş araç filomuzda bulunan 1-3 kişilik binek araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 240 TL’dir.

1-6 Kişi Mercedes Vito ve Benzeri

Geniş araç filomuzda bulunan 1-6 kişilik Mercedes Vito ve benzeri araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 270 TL’dir.

1-13 Kişi Minibüs

Geniş araç filomuzda bulunan 1-13 kişilik minibüs tipi araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 370 TL’dir.

Fiyatlarımız tarih ve mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir.

Fiyat bilgisi hakkında daha detaylı bilgi almak, rezervasyon yaptırmak ve diğer konularda iletişime geçmek için bizlere aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0542 801 48 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir