Patara Hakkında

Dalaman Transfer

Patara Hakkında

9 Mart 2018 Bölgemiz 0
Kalkan Patara

Kalkan Patara

Patara Hakkında Merak Edilenler.

Patara Nerededir ?

      Patara nerede diye soranlara dünyanın sonsuzluğunun başlangıç noktasıdır, demek gelir insanın içinden. Patara Antalya'nın Kalkan İlçesi sınırları içinde Kalkan'ın batısında yeralmaktadır. Kalkan'a karayolu ile yaklaşık 5 km uzaklıktadır.Ayrıca Kınık Beldesi ile  deniz arasında kalan tarihi ve doğal güzellikleriyle ben buradayım diyen antik bir yerdir Patara. 

Patara'ya Nasıl Gidilir?

Dalaman Havalimanın'dan Patara'ya Taksi yada Dalaman Transfer Firmaları ile aktarım sağlayabilirsiniz.

Dalaman Havalimanın'dan Havaş Yada MUTAŞ (Muğla Büyükşehir Belediyesi) araçları ile Fethiye otogarına kadar geçerek oradan sahilden Antalya minibüsleriyle Kınık Beldesinden sonra patara yol ayrımında inerek oradan dolmuşlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Antalya İstikametinden gelenler için gene aynı şekilde Sahilden Antalya Fethiye Minibüsleriyle gelerek Patara yol ayrımında inerek oradan dolmuşlarla ulaşabilirsiniz

Patara'da Nerede Kalınır?

Patara'da büyük 5 yıldızlı otel bulma şansınız malesef yok. Genelde pansiyon ve 2 yıldızlı küçük otel apart ve pansiyonlar bulunmakta, fakat hizmet kalitesi ve gelen misafirlere karşı ilgi ve alaka düzeyi 5 yıldızlı otellerde bulamayacağınız seviyede.
En iyi Patara otelleri ;
DardanosPatara Flower PansiyonGolden LighthauseSt Nicholas PansiyonPatara Sun ClubGolden PansiyonZeybek 1 PansiyonRose Pansiyon
Ayrıca Patara'da Kamp yapmak isteyenler için birçok kamp alanı bulunmaktadır. Karavanlarıyla yada çadırlarıyla bu bölgeye gelen misafirleri ağırlamak üzere küçük küçük bahçeleri olan bir çok kamp yeri bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir