Palamutbükü Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI PALAMUTBÜKÜ TRANSFER

   Dalaman Datça Palamutbükü Transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Palamutbükü Havalimanı'na dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada bulunduğunuz noktadan Datça, Marmaris, Mesudiye, Aktur, Orhaniye, Selimiye, Bozburun gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Palamutbükü transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Palamutbükü Transfer Fiyatları:

Otomobil
Binek Araç
270 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
360 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
450 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Palamutbükü arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Datça Palamutbükü arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcular için firmamız bünyesinde bulunan toplu transfer sayfamızdan erken rezervasyon yaparak yerinizi ayırtabilir, Dalaman Datça arası uygun fiyatlı ulaşım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Datça servislerimiz Datça merkezde bulunan  ofisimize kadar gitmektedir. Buradan Palamutbükü koyuna taksi yada şehir içi dolmuşları ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca seyahat etmiş olduğunuz araçta sizden başka Palamutbüküne devam edecek yolcu var ise aracımız yeterli katılım olması durumunda Datça'da inecek yolcuları indirdikten sonra Palamutbüküne devam edecektir. Bu sebepten dolayı rezervasyonunuzu oluştururken Palamutbüküne devam edebileceğinizi bildirerek not düşürmeniz sizin için artı olacatır. 

Karşılama

Palamutbükü transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Palamutbükü ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 165 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Palamutbükü arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Köyceğiz, Datça, Palamutbükü'dür. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 180 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Palamutbükü Otelleri:

DATÇA PALAMUTBÜKÜ TRANSFER REZERVASYON FORMU

Palamutbükü tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman  Palamutbükü transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Palamutbükü Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Datça Palamutbükü Hotel Transfer İhtiyaçlarınız için:

Bizimle İletişime geçin