Orhaniye Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI ORHANİYE TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Orhaniye transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Orhaniye'den Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Orhaniye'den Marmaris,Akyaka, Datça, Selimiye, Bozburun, Dalyan gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Orhaniye Transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Orhaniye Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
195 TL
3 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
250 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
360 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Orhaniye arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Orhaniye arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Orhaniye'ye ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Havaş'ın Marmaris servislerine binerek Marmaris Otogarına kadar gidebilir buradan Orhaniye'de gideceğiniz noktaya taksi yada dolmuşlar ile ulaşabilirsiniz. Burada bilmeniz gereken Marmaris Orhaniye arası taksi ücretleridir. Marmaris'ten taksi ile Orhaniye'ye ulaşmak istiyorsanız firmamızın Orhaniye transfer ücretlerinden daha fazla ödeyeceğinizi bilmelisiniz.

Karşılama

Orhaniye  transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Orhaniye ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 105 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Orhaniye Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Marmaris, Hisarönü'dür. Mesafe en kısa güzergah üzerinden 125 km'dir. 

En Fazla Transfer Alan Orhaniye Otel ve Marinaları

ORHANİYE TRANSFER REZERVASYON FORMU

  Orhaniye tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Orhaniye transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Orhaniye Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Orhaniye Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin