Ölüdeniz Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI ÖLÜDENİZ TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Ölüdeniz transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Ölüdeniz 'den Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Ölüdeniz'den Göcek, Kalkan, Kaş, Marmaris, Datça, Selimiye, Bozburun, Dalyan gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Ölüdeniz Transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Ölüdeniz Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
150 TL
3 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
190 TL
6 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
270TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Ölüdeniz arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Ölüdeniz arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Ölüdeniz'e ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Havaş'ın Fethiye servislerine binerek Fethiye Otogarına kadar gidebilir buradan Ölüdeniz'de gideceğiniz noktaya taksi yada dolmuşlarla ulaşabilirsiniz. Burada önemli olan otogar ile gideceğiniz mesafe arasında ödeyeceğiniz taksi ve dolmuş ücretini bilmenizdir. Fethiye Ölüdeniz arası mesafe fazla olduğu için toplamda firmamızın Ölüdeniz transfer fiyatlarından daha fazla ücret ödeyebilirsiniz.

Karşılama

Ölüdeniz Transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Ölüdeniz ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 75 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Ölüdeniz Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Göcek, Çalış, Fethiye Ovacık'tır. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 73 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Ölüdeniz Otelleri

ÖLÜDENİZ TRANSFER REZERVASYON FORMU

Ölüdeniz tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Ölüdeniz transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Ölüdeniz Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Ölüdeniz Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin