Ölüdeniz Liberty Hotel Transfer

Dalaman Transfer

ÖLÜDENİZ LİBERTY HOTEL TRANSFER

Ölüdeniz'in en güzel otellerinden olan Liberty Hotels Lykia Ölüdeniz: Fethiye İlçe merkezine 13 kilometre uzaklıkta Ölüdeniz'in doğu yakasında koy içerisindedir. Türkiye'nin en iyi en eski ve en bilinen otelleri arasında gösterilen otel, her yıl yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakarak daha fazla merak uyandırmaktadır. Ölüdeniz merkeze çok yakın mesafede bulunan otel Dalaman Havalimanına 73 kilometre uzaklıkta olduğundan dolayı otele gelen misafirlerin büyük bölümü hava yolu ile gelmeyi tercih etmektedir. Tam bu noktada firmamız ekonomik ve konforlu Ölüdeniz Liberty Hotel transfer hizmetini havalimanı otel arasında gidiş ve dönüş olarak sunmanın yanı sıra dileyen misafirlere istedikleri araç seçeneği ile diledikleri lokasyona uygun ve kusursuz bir şekilde ulaşım imkanı sunmaktadır.

Dalaman Ölüdeniz Liberty Hotel Ulaşım Ücretleri

Sayfamızda bulunan transfer ücretleri Dalaman Havalimanı ile Ölüdeniz Liberty Hotel arasında uygulanan tek yön total araç transfer ücretleridir. Vermiş olduğumuz tüm fiyatlara KDV, tünel geçiş ve otopark ücretleri dahil olup dileyen misafirlerimize ücretsiz olarak bebek koltuğu hizmetimizde bulunmaktadır. Dalaman Liberty Hotel's Lykia transferi için başka hiçbir ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

Otomobil
Binek Araç
135 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
165 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
220 TL
13 Kişiye Kadar

DALAMAN HİLLSİDE TRANSFERİNİZLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER.

Dalaman Havalimanı Ölüdeniz Liberty Hotel ulaşım ve dönüş Dalaman Havalimanı transfer hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte kişi sayınıza en uygun araçlarımızla ulaşım hizmeti sağlıyoruz. Liberty Hotel taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için: Sayfamızdan, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimize mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1, D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgelerine haizdir. Havaalanı Liberty Hotel transfer ihtiyaçlarınızda siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Dalaman Lykia Liberty Hotel özel Transfer hizmetini gidiş dönüş veriyoruz. Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere  yılların vermiş olduğu deneyimle Dalaman’dan Fethiye Ölüdeniz Liberty otele nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Dalaman Liberty Hotel arası transfer veya Liberty Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz. 

Dalaman ile Otel arası ulaşım taleplerinizde Mavi Transfer'in güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.