Marmaris Turunç Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI MARMARİS TURUNÇ TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Marmaris Turunç transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Marmaris İçmeler'den Havalimanı'na dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada bulunduğunuz noktadan Turunç, Marmaris, Akyaka, Datça, Selimiye, Bozburun, Dalyan gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Marmaris Turunç transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Marmaris Turunç Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
185 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
250 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
320 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Marmaris Turunç arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Marmaris Turunç arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Turunç'a ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Havaş'ın Marmaris servislerine binerek Marmaris Otogarına kadar gidebilir buradan Turunç'ta gideceğiniz noktaya taksi yada şehir içi dolmuşlar ile ulaşabilirsiniz. Burada Önemli olan otogar ile gideceğiniz mesafe arasında ödeyeceğiniz taksi ücretini bilmenizdir. Marmaris ile Turunç arası yaklaşık 40 km olmasından dolayı Marmaris taksi ücretleri biraz yüksek olabilir bu sebepten ötürü toplamda firmamızın Turunç transfer fiyatlarından daha fazla ücret ödeyebilirsiniz.

Karşılama

Turunç Transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Turunç ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 110 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Turunç Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Marmaris'tir. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 135 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Turunç Otelleri:

MARMARİS TURUNÇ TRANSFER REZERVASYON FORMU

   Marmaris Turunç tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Marmaris Turunç Otel transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Turunç'tan Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Marmaris Turunç Otelleri Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin