Marmaris Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI MARMARİS TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Marmaris transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Marmaris'ten Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Marmaris'ten Akyaka, Datça, Selimiye, Bozburun, Dalyan gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Marmaris Transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Marmaris Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
145 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
175 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
230 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Marmaris arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Marmaris arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Marmaris'e ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Havaş'ın Marmaris servislerine binerek Marmaris Otogarına kadar gidebilir buradan gideceğiniz noktaya taksi ile ulaşabilirsiniz. Burada Önemli olan otogar ile gideceğiniz mesafe arasında ödeyeceğiniz taksi ücretini bilmenizdir. Marmaris çok büyük bir tatil beldesi olduğu için toplamda firmamızın Marmaris transfer fiyatlarından daha fazla ücret ödeyebilirsiniz.

Karşılama

Marmaris Transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Marmaris ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 75 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Marmaris Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Gökova'dır. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 96 km'dir. 

En Fazla Transfer Alan Marmaris Otel ve Marinaları

MARMARİS TRANSFER REZERVASYON FORMU

   Marmaris tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Marmaris transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Marmaris Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Marmaris Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin