Dalaman Havalimanı Transferi

Köyceğiz Ekinci Koyu Hakkında

Köyceğiz Ekinci koyu Marmaris ile Göcek arasında kalmaktadır. Bu iki lokasyon arasında seyreden gezi teknelerinin de sıkça uğradığı lokasyonlardan biridir. Ekinci Koyu Köyceğiz’e geniş bir asfalt yolla bağlanır. Çok güzel bir kumsalı ve instagram hikayelerine konu olan çok güzel bir iskelesi vardır. Konaklama konusunda da gelişim gösteren bu lokasyon çevresinde yeterince otel ve pansiyon mevcuttur.

Ekincik’e karayoluyla gitmek isterseniz Köyceğiz’den Hamitköy’e oradan da mükemmel göl manzarası eşliğinde Ekinci Koyu’na ulaşıyorsunuz.

Yol boyunca rampalar ve inişlerde bulunan çok güzel manzaraları keşfedebilirsiniz.

Ekinci Koyu’na Nasıl Gidilir?

Ekinci Koyu’na gitmek için uçak yolunu tercih ediyorsanız en yakın havalimanı Dalaman Havalimanıdır. Bu lokasyonlardan birini kullanarak Ekinci Koyu’na kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Süre ve Mesafe

Ekinci Koyu ile Dalaman Havalimanı arası yaklaşık 75 Km olup sizlere sunduğumuz güvenli, konforlu ve rahat ulaşım araçlarımızla 75 dakikada Ekinci Koyu’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Güvenilir ekibimiz sayesinde, en konforlu ve ekonomik yolculuğu yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ekincik Koyu’na ulaşmak için bizleri tercih ettiğinizde, rezervasyon saatinize tam uyum göstererek sizleri Dalaman Havalimanından alıp Ekincik Koyu’na güvenle ulaştırıyoruz.

Ekinci Koyu’na Ulaşım Fiyatları

Bizleri tercih ederek Ekinci Koyu’na ulaşım sağlamak istediğinizde sizlere geniş filomuz ile bol alternatifli ulaşım seçenekleri sunuyoruz. İster tek ister kalabalık bir aile olarak gelin, sizler için en uygun araçlarımızı sizlere tahsis etmekten memnuniyet duyarız.

Ekinci Koyu’na ulaşımda bizi tercih etmeniz durumunda, kişi sayısına bağlı olarak fiyatlarımız aşağıdaki gibi listelenmektedir:

1-3 Kişi Binek Araç

Geniş araç filomuzda bulunan 1-3 kişilik binek araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 190 TL’dir.

1-6 Kişi Mercedes Vito ve Benzeri

Geniş araç filomuzda bulunan 1-6 kişilik Mercedes Vito ve benzeri araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 220 TL’dir.

1-13 Kişi Minibüs

Geniş araç filomuzda bulunan 1-3 kişilik minibüs tipi araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 310 TL’dir.

Fiyatlarımız tarih ve mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir.

Fiyat bilgisi hakkında daha detaylı bilgi almak, rezervasyon yaptırmak ve diğer konularda iletişime geçmek için bizlere aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0542 801 48 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir