Ara:

Dalaman Kaş Transfer

Dalaman Kaş transfer hizmetimiz ile; Antalya ili sınırları içinde olan Kaş ilçesine en yakın havalimanı olan Dalaman’dan 2 saat 20 dakikada gibi bir sürede ulaşabilirsiniz. Dalaman Havaalanı Kaş arası ulaşım mesafesi 155 kilometredir. Kaş transfer hizmetini farklı kapasite ve özelliklere sahip kişi sayınıza en uygun araçlarla vermekteyiz. Sizde kişi sayınıza ve valiz durumunuza göre en uygun araç için kaydınızı çağrı merkezimizi arayarak yada hızlı rezervasyon  bölümünden yapabilirsiniz. Kaş’tan Dalaman Hava-alanı dışında başka bir yere transfer ihtiyaç duyarsanız Kaş ve havalimanı taksi ücretlerine göre çok daha ucuz fiyata Kaş transfer hizmeti satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kaş ulaşımınız için vermiş olduğumuz fiyata otopark tünel geçiş ücretleri ve KDV dahildir.
  • Dalaman Kaş transfer için izlenilecek olan güzergah sırasıyla Dalaman, Göcek, Fethiye çevre yolundan Antalya istikametine yol alarak Fethiye’den 20 kilometre sonra Antalya sahil yolundan Kalkan – Kaş yönüne devam edilerek Patara’dan sonra Kalkana ve sonrasında da Kaş’a ulaşılır.
  • Ucuz Dalaman Havalimanı Kaş ulaşım ve Kaş Dalaman Havalimanı dönüş transferi için Ulaştırma Bakanlığından alınmış TÜRSAB’a kayıtlı A1 ve D2 yolcu belgeli araçlarımız güler yüzlü personelimizle sorunsuz, huzurlu, güvenilir biçimde seyahatinizi sağlıyoruz

Dalaman Kaş Transfer Hizmeti Almak İçin ;

Çağrı merkezimizi arayarak yada rezervasyon formunu doldurarak Kaş Transfer hizmeti hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kayıt için gerekli tüm işlemler ve seyahatiniz ile ilgili bilgilendirmeye Rezervasyon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.