Kaş Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI KAŞ TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Kaş transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Kaş'tan Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Kaş'tan Kalkan, Göcek, Ölüdeniz, Fethiye, Antalya gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Kaş Transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Kaş Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
230 TL
3 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
320 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
450 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Kaş arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Kaş arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Kaş'a ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer makul bir saatte Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Havaş'ın Fethiye servislerine binerek Fethiye Otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya dolmuşlarına binerek Kaş'a buradan taksiler ile gideceğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. 

Karşılama

Kaş transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Kaş'a ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 135 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Kaş Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Göcek, Fethiye, Kınık,Patara, Kalkan'dır. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 158 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Kaş Otelleri

KAŞ TRANSFER REZERVASYON FORMU

Kaş tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Kaş transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Kaş Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Kaş Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin