Dalaman Havalimanı Transferi

Kabak Koyu Ulaşım

Kabak Koyu’nun doğal güzelliği, koruma altına alınan 100 dağdan biri olan Babadağ’ın eteklerine kurulu olmasından geliyor. Bölgeye özel bitkiler, oksijen dolu havası, doğal yaşamıyla Fethiye’nin en güzel koylarından biridir.

Yaklaşık 200 metre uzunluğu bulunan bu saklı cennet, Fethiye merkeze yaklaşık 30 km uzaklıktadır. Mükemmel bir jeolojik yapıya sahip olan Kabak Koyu son dönemlerde oldukça ziyaret alan güzide yerlerden biri haline gelmiştir.

Kabak Koyu’na Nasıl Gidilir?

Kabak Koyu’na gitmek için uçak yolunu tercih ediyorsanız en yakın havalimanı Dalaman Havalimanıdır. Bu lokasyonu kullanarak Bozburun’a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Süre ve Mesafe

Kabak Koyu ile Dalaman Havalimanı arası yaklaşık 85 Km olup sizlere sunduğumuz güvenli, konforlu ve rahat ulaşım araçlarımızla 80 dakikada Kabak Koyu’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Güvenilir ekibimiz sayesinde, en konforlu ve ekonomik yolculuğu yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kabak Koyu’na ulaşmak için bizleri tercih ettiğinizde, rezervasyon saatinize tam uyum göstererek sizleri Dalaman Havalimanından alıp Kabak Koyu’na güvenle ulaştırıyoruz.

Kabak Koyu’na Ulaşım Fiyatları

Bizleri tercih ederek Kabak Koyu’na ulaşım sağlamak istediğinizde sizlere geniş filomuz ile bol alternatifli ulaşım seçenekleri sunuyoruz. İster tek ister kalabalık bir aile olarak gelin, sizler için en uygun araçlarımızı sizlere tahsis etmekten memnuniyet duyarız.

Kabak Koyu’na ulaşımda bizi tercih etmeniz durumunda, kişi sayısına bağlı olarak fiyatlarımız aşağıdaki gibi listelenmektedir:

1-3 Kişi Binek Araç

Geniş araç filomuzda bulunan 1-3 kişilik binek araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 190 TL’dir.

1-6 Kişi Mercedes Vito ve Benzeri

Geniş araç filomuzda bulunan 1-6 kişilik Mercedes Vito ve benzeri araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 220 TL’dir.

1-13 Kişi Minibüs

Geniş araç filomuzda bulunan 1-13 kişilik minibüs tipi araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 310 TL’dir.

Fiyatlarımız tarih ve mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir.

Fiyat bilgisi hakkında daha detaylı bilgi almak, rezervasyon yaptırmak ve diğer konularda iletişime geçmek için bizlere aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0542 801 48 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir