Kabak Koyu Ulaşım

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI FETHİYE KABAK KOYU TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Fethiye Kabak Koyu transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Fethiye Kabak Koyu Karacasöğüt'ten Havalimanı'na dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada bulunduğunuz noktadan  farklı tatil belde ve otellerine ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Kabak Koyu transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Ölüdeniz Kabak Koyu Transfer Fiyatları:

Otomobil
Binek Araç
180 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
240 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
300 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Faralya Kabak Koyu arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Ölüdeniz Kabak Koyu arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli nokta Dalaman Havalimanı Transfer firmaları en akılcı çözüm olmaktadır. Bunun nedeni  Kabak Koyu oldukça uzak bir konumda olmasından kaynaklanmaktadır. Hem mesafe hem süre olarak bu bölgeye ulaşmak isteyen tatilciler için zor bir yolculuk kendilerini beklemektedir. Bu destinasyon için alternatif yöntemleri kullanmak isteyen yolcular önce Dalaman havalimanı Havaş araçlarına binerek Fethiye Otogarda inerek buradan Ölüdeniz dolmuşları ile Ölüdenize kadar ulaşabilirler. Ölüdeniz'den yaz döneminde her yarım saatte bir hareket eden Faralya Kabak Koyu dolmuşlarına binerek ulaşabilirsiniz. Son olarak Kabak Koyu son durakta indikten sonra otelinize ulaşmak için otellerin araçlarına binerek otele ulaşabilirsiniz. Bölgenin sarp olmasından dolayı taksi ve transfer araçları otellere kadar hizmet verememektedir.

Karşılama

Faralya transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Faralya ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 100 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

 Dalaman Faralya arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Göcek, Fethiye, Ölüdeniz'dir. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 90 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Kabak Koyu Otelleri:

MARMARİS FARALYA TRANSFER REZERVASYON FORMU

  Ölüdeniz Kabak Koyu tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Fethiye Kabak Koyu transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Kabak Koyu'ndan Dalaman transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Ölüdeniz Faralya Köyü Transfer İhtiyaçlarınız için;

Bizimle İletişime geçin