Fethiye Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI FETHİYE TRANSFER

Dalaman Havaalanı Fethiye ulaşım ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı transfer imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Fethiye'den Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Fethiye'den Ölüdeniz, Göcek, Kalkan, Kaş, Marmaris, Datça, Selimiye, Bozburun, Dalyan gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Fethiye Transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Fethiye Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
110 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
150 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
180 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Fethiye arası ulaşım alternatifleri?

Dalaman Havalimanı Fethiye arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Fethiye'ye ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Havaş'ın Fethiye servislerine binerek Fethiye Otogarına kadar gidebilir buradan gideceğiniz noktaya taksi ile ulaşabilirsiniz. Burada Önemli olan otogar ile gideceğiniz mesafe arasında ödeyeceğiniz taksi ücretini bilmenizdir. Fethiye çok büyük bir tatil beldesi olduğu için toplamda firmamızın Fethiye transfer fiyatlarından daha fazla ücret ödeyebilirsiniz.

Karşılama

Fethiye Transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Fethiye ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 50 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Fethiye Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman - Göcek - Çalış'tır. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 50 km'dir. 

En Fazla Transfer Alan Fethiye Otel ve Marinaları

FETHİYE TRANSFER REZERVASYON FORMU

Fethiye tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Fethiye transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Fethiye Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Fethiye Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin