Fethiye Letoonia Hotel Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI FETHİYE LETOONİA HOTEL TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Fethiye Letoonia Hotel Transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Fethiye Letoonia Havalimanı'na dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada bulunduğunuz noktadan Ölüdeniz, Fethiye, Kabak Koyu, Göcek, Kalkan, Kaş, Dalyan gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Fethiye Letoonia transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Fethiye Letoonia Transfer Fiyatları:

Otomobil
Binek Araç
120 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
155 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
185 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Fethiye Letoonia Hotel arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Fethiye Letoonia Hotel arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Fethiye Letoonia Hotele ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Muğla Büyük Şehir Belediyesine ve Havaş'a ait Fethiye servislerini kullanarak Fethiye Otogarına gelerek buradan taksi ile Letoonia Hotel'e ulaşabilirsiniz. Fethiye Letoonia Hotelin otogarav uzaklığı sebebiyle Fethiye taksi ücretleri ile birlikte ulaşımınız için yapmış olduğunuz toplam ödeme firmamızın Fethiye Letoonia Hotel Transfer ücretlerinden daha fazlaya ödeyebileceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Bu sebepten dolayı Fethiye taksi ücretlerini bilmenizde fayda vardır.

Karşılama

Letoonia transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Letoonia ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 70 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Fethiye Letoonia arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Göcek, İnlice, Fethiye'dir. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 63 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Fethiye Otelleri:

FETHİYE LETOONİA TRANSFER REZERVASYON FORMU

Fethiye Letoonia tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman  Letoonia transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Letoonia Hotel Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Dalaman Letoonia Hotel Transfer İhtiyaçlarınız için:

Bizimle İletişime geçin