Fethiye Çalış Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI FETHİYE ÇALIŞ TRANSFER

Dalaman Havaalanı Fethiye Çalış ulaşım ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı transfer imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Fethiye Çalış'tan Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Çalış'tan Ölüdeniz, Göcek, Kalkan, Kaş, Marmaris, Datça, Selimiye, Bozburun, Dalyan gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Fethiye Çalış Transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Fethiye Çalış Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
100 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
140 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
185 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Fethiye Çalış arası ulaşım alternatifleri?

Dalaman Havalimanı Fethiye Çalış arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Çalış Beldesine ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Havaş'ın Fethiye servislerine binerek Fethiye Otogarına kadar gidebilir buradan gideceğiniz noktaya taksi yada şehir içi dolmuşları ile ulaşabilirsiniz. Burada Önemli olan otogar ile gideceğiniz mesafe arasında ödeyeceğiniz taksi ücretini bilmenizdir. Fethiye Çalış arası biraz mesafeli olduğu için toplamda firmamızın Çalış transfer fiyatlarından daha fazla ücret ödeyebilirsiniz.

Karşılama

Çalış Transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Çalış ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 45 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Çalış Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman - Göcek - Çalış'tır. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 40 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Fethiye Çalış Otelleri

FETHİYE ÇALIŞ TRANSFER REZERVASYON FORMU

Fethiye Çalış tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Fethiye Çalış transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Fethiye Çalış Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Fethiye Çalış Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin