Datça Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI DATÇA TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Datça transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Datça'dan Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Datça'dan Marmaris,Akyaka, Orhaniye, Selimiye, Bozburun gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Datça Transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Datça Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
230 TL
3 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
320 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
450 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Datça arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Datça arası ulaşım için taksi yada transfer haricinde alternatif arayan yolcular için firmamız bünyesinde bulunan Dalaman Datça Shuttle sayfamızdan servislerimizin hareket saatleri ve fiyatları gibi bilgilere ulaşarak Dalaman Datça ulaşımınızı çok uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde 3 yada daha fazla kişi olarak Datça'ya ulaşmak isteyen gruplar için özel araç seçeneklerimizi kullanmak daha akılcı bir çözüm olacaktır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız  Dalaman Havaalanı otopark içerisinden hareket eden Datça Paylaşımlı Transfer seçeneğimiz tam size göre. Hemen ücretsiz olarak kayıt yapabileceğiniz Datça Paylaşımlı Transfer sayfamızı ziyaret ederek paylaşımlı transfer avantajları hakkında bilgi edinin.

Karşılama

Datça transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Datça ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 135 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Datça Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Marmaris, Hisarönü'dür. Mesafe en kısa güzergah üzerinden 165 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Datça Otelleri

DATÇA TRANSFER REZERVASYON FORMU

  Datça tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Datça transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Datça Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Datça Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin