Ara:

Dalaman Datça Shuttle transfer; iki nokta arasında ulaşım ihtiyacı olan kişiler için verilen ulaşım hizmetidir. Firmamız bazı bölgeler için paylaşımlı transfer hizmeti vermektedir. Bunların başında Dalaman havalimanından 168 km uzaklıkta bulunan Datça ilçesi gelmektedir. Dileyen misafirlerimize Datça için özel transfer hizmeti de sunmaktayız. Özel transfer hizmetimizi 2011 yılından bu yana vermekteyiz. Paylaşımlı transfer hizmetimizi de Datça için 2020 yılından bu yana kesintisiz sunuyoruz. Özel transfer hizmetimiz hakkında bilgilere Datça Özel transfer sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dalaman Datça Shuttle transfer ise havalimanı saatlerine göre hazırlanmış sürekli seferler ile sağlanmaktadır. Bu ulaşım tipinde birbirine yakın iniş yada kalkış saati olan uçaklar için ortak bir saate servis konularak talep toplanmaktadır. Taleplerin az yada çok olmasıyla ilgili servisleri etkileyecek bir durum söz konusu değildir. Araçlarımız tek kişi dahi olsa servisi zamanında yapmak zorundadır. Datça shuttle transfer, özel transfer servisine göre çok daha hesaplıdır. Taksi yada Marmaris’ten aktarma yapmak gibi farklı ulaşım seçenekleri arasında, zamandan ve paradan tasarruf etmek mümkündür. Ayrıca Datça Paylaşımlı transfer araçlarımız Marmaris üzerinden gitmemektedir. Okluk yolunu kullandığı için Havaş ile aktarma yaparak gitmekten çok daha mantıklıdır. Tüm iç hat uçuşlarına göre planlama yapıldığı için uçaktan iner inmez kolayca aracınıza binerek yolculuğa başlarsınız. Yaz yada kış ayırt etmeden hizmet veren firmamızı Datça shuttle hizmeti için her zaman arayabilirsiniz.

Datça shuttle transfer araçlarımız

Datça Shuttle Hizmeti Veren Ofislerimiz

Datça Şubemiz;

  • Datça ofisimiz 7179 Belge numarası ile Türkiye Seyahat acentaları birliği üyesidir.
  • Firmamız Ulaştırma ve altyapı Bakanlığı Karayolları yolcu taşıma yetki belgesine sahiptir.
  • Tüm araçlarımız ve kaptanlarımız gerekli yetki ve yeterlilik belgelerine sahiptir.
  • Şirketimizde çalışan tüm araçlar kendi yetki belgemiz ile çalışmakta olup yolcularımızın seyahat sigortaları eksiksiz yapılmaktadır.
  • Verilmiş olan fiyatlara KDV dahildir.
  • Şirketimiz Dalaman Datça arası shuttle servis hizmetini yazılım destekli olarak vermektedir. Tüm işleyiş ve aşamalar yolcularımızın takip edebileceği şekilde online olarak verilmektedir.
  • Ofisimiz Datça Merkezinde İş Bankasının karşısındadır.

Dalaman Merkez Ofisimiz;

  • Dalaman Mavi Transfer11036 belge numarası ile Türkiye Seyahat Acentaları birliğine bağlı A grubu seyahat acentasıdır.
  • Dalaman merkez ofisimiz Dalaman merkezde havalimanına 5 km uzaklıkta bulunmaktadır.
  • Datça shuttle servis operasyon ve çağrı merkezimiz Dalaman ofisimizden sağlanmaktadır.