Ara:

Dalaman Havalimanı Dalyan Transfer:

Dalaman Havalimanı Dalyan transfer servisimiz ile; yerli ve yabancı birçok kişiyi kendine çeken Ortaca ilçesine bağlı Dalyan beldesine Dalaman Havaalanından ekonomik fiyatlara ulaşabilirsiniz. Havalimanı ile Dalyan arası 30 kilometre ulaşım süresi 30 dakikadır. Dalaman Hava limanından Dalyana hızlı bir şekilde ulaşmak için taksi ile gitmeyi düşünüyorsanız  sayfamızdan Dalyan transfer hizmeti hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Taksi tarifesine göre daha uygun fiyatlı ve konforlu olarak gidiş ve dönüş olarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  Burada bulunduğunuz süre içinde Dalyan’dan hava limanı dışında ulaşım ihtiyacınız olur ise bu konuda da firmamızdan yardım isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz sizin için en uygun transfer çözümünü size sunacaktır. Hemen size en uygun araç için kaydınızı yaptırın, Dalaman Havalimanı Dalyan ulaşım ihtiyacınıza uygun fiyatlı, güvenli ve konforlu bir yolculuk yaşamanıza yardımcı olalım. Bekleme ve uçak kaçırma gibi sıkıntılardan uzak Dalaman Havalimanı Dalyan transfer hizmeti almak için rezervasyon sayfamızda bulunan şartlar ve koşullar bölümünü incelemenizi öneririz.


Dalaman Dalyan arası transfer hakkında bilmeniz gerekenler;

  • Dalyan transfer fiyatlarımıza KDV ve otopark ücretleri dahildir.
  • Dalaman Havalimanı Dalyan transferiniz için aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilirsiniz..
  • Transferiniz için kullanılan araçlarımız gerekli yetki belgelerine sahiptir.
  • Firmamız A grubu seyahat acentasıdır.
  • Seyahatinizde size eşlik edecek olan sürücümüz gerekli yeterlilik belgelerine sahip ve araç kullanma konusunda en az 5 yıl deneyimlidir.
  • Araçlarımızda kesinlikle sigara içilmemektedir.

Dalaman Havalimanı Dalyan ulaşım hizmeti almak için;Çağrı merkezimizi arayarak yada rezervasyon formunu doldurarak Dalyan Transfer hizmeti hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kayıt için gerekli tüm işlemler ve seyahatiniz ile ilgili bilgilendirmeye Rezervasyon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.