Dalaman Transfer

Dalaman Transfer

Dalaman transfer ihtiyacının doğma sebepleri arasında bölgede bulunan tatil noktaları için merkezi bir yerde bulunan Dalaman Hava-alanıdır. Dalaman Havalimanı doğusunda Antalya'nın  Kaş ilçesi batısında Datça yarımadası arası bulunan tüm bölgeye hizmet vermektedir. Tatil için bu iki ilçe arasında kalan bölgeyi seçen insanların çok fazla olmasından dolayı ve hemen hemen her koy ile yerleşim yerinde, turizm hizmet faaliyetleri verilmesi sebebiyle Dalaman havalimanı ulaşım imkanları kısıtlı kalmaktadır. Özellikle yaz aylarında yoğunluğun çok fazla yaşandığı Dalaman havalimanı ile tatil beldeleri arasında toplu ulaşım imkanları Marmaris ve Fethiye gibi merkezi yerlere kadar verilmekte olduğundan ve Dalaman ve diğer bölgelerdeki taksi ücretlerinin yüksek olması sebebiyle de  Dalaman transfer hizmeti günden güne büyüyen ve daha fazla talep edilen bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Bu noktada firmamız Dalaman havalimanı karşılama noktasında sizi ve misafirlerinizi karşılayarak otel marina yada yazlığınıza yeni araçlarımız ve deneyimli şoförlerimizle uygun fiyata ulaşma imkanı sunmaktadır. Havalimanı dışında bir nokta için transfer ihtiyacınız var ise; mesafe sınırlaması olmaksızın istediğiniz yere ulaşım imkanı da firmamızdan alabilirsiniz. Dalaman transfer hizmetimiz içerisinde 4 kişiye kadar olan otomobil 7 kişiye kadar hizmet verebilen minivan ile 13 kişiye kadar sorunsuz hizmet veren minibüs araçlar ve Vip dizayn edilmiş  araç seçeneğimizde bulunmaktadır. Daha kalabalık grup transferiniz için çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Dalaman transfer hizmeti için sayfalarımızda verilen tüm fiyatlar toplam araca ödeyeceğiniz tutardır kesinlikle kişi başı ücretler değilidir. Merkez ofisimiz Dalaman da hizmet vermektedir. Sizlerin almış olduğunuz Dalaman havalimanı transfer hizmetinden memnun kalmanızın bizim için değeri; büyümemizin anahtarı niteliğinde olduğunun farkındayız. 

 

Sizlere Dalaman transfer hizmetini en iyi şekilde verebilmek için çalışıyoruz. Gideceğiniz nokta için detaylı bilgiler bularak aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz transfer noktalarımız aşağıda listelenmiştir. Dalaman'dan Transfer Hizmeti istediğiniz noktayı seçerek servisler hakkında detaylı bilgiler bularak rezervasyon yapabilirsiniz.  

Dalaman Havalimanı Transfer Noktaları

Dalaman Marmaris

Dalaman Göcek

Dalaman Sarıgerme

Dalaman Fethiye

Dalaman Selimiye

Dalaman Bozburun

Dalaman Ölüdeniz

Dalaman Dalyan

Dalaman Datça

Dalaman Fethiye

Dalaman Kalkan

Dalaman Kaş

 

Tatilinize mutlu ve huzurlu başlamanız için üzerimize düşenin en iyisini yapmaya çalıştığımızdan şüpheniz olmasın. Dilerseniz dalaman havalimanı çıkışlı transfer hizmeti alabileceğiniz gibi Havalimanına dönüş içinde bizden araç talebinde bulunabilirsiniz. Uçak biletinizi aldıysanız ve gideceğiniz tatil noktası belli ise dalaman transfer kaydınızıda vakit kaybetmeden ön ödemesiz bir şekilde yaptırın.  Sorunsuz ve stressiz şekilde tatilinize başlamak istiyorsanız ve dönüş uçağınızı kaçırma gibi bir durumla karşı karşıya kalmamak için işini takip eden ve her türlü hatasının arkasında duran firmamızdan transfer talebinde bulunun. Bizleri 7 gün 24 saat arayarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Dalaman transfer noktaları ve fiyatları ile transfer hakkında detayları sayfalarımızdan edinebilirsiniz.

Araçlarımızın kişi ve valiz durumunuza göre en uygun aracımızı görevlendirmeye özen gösteririz. Dalaman transfer hizmetimizin sorunsuz bir şekilde işlemesi ve zamanlamaya uymak adına araçlarımız araç takip ve kamera sistemleri ile donatılarak merkezden sürekli olarak hız ve şoför davranışlarının kontrol altında tutulduğunu bilmenizde fayda var. uzun yıllardır misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda dalaman transfer olarak en üst seviyeye çıkarmak için kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Dalaman havalimanına geldikten sonra gideceğiniz noktaya ulaşım için birkaç seçeneğiniz bulunmaktadır. Ya fazla ödeyerek taksi ile ya az ödeyerek toplu ulaşım araçlarında aracın dolmasını bekleyerek yada tam ikisinin ortası ücretler ile güvenli hızlı ve konforlu bir şekilde dalaman transfer kullanarak tercih sizin.

Dalaman transfer servisi avantajları

  • Beklemek yok
  • Fazla ödemek yok
  • Araç kullanma derdi yok
  • Havalimanında evrak doldurma gibi işler yok
  • Konforlu bir yolculuk
  • Bölgeyi bilen şoförler ile hızlı bir şekilde ulaşım şansı
  • Kalabalık yolculuk yok

Dalaman transfer tarafından sizlere sunulmaktadır.