Dalaman Hillside Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HİLLSİDE TRANSFER

Ülkemizin en güzel otellerinden olan Hillside Beach Club Hotel Fethiye sınırları içinde, İlçe merkezine 5 kilometre uzaklıkta bulunan Kalemya Koyu içerisindedir. Türkiye'nin en iyi otelleri arasında gösterilen otel, her yıl yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakarak daha fazla merak uyandırmaktadır. Kalemya koyuna tamamen ev sahipliği yapan Hillside Hotel Dalaman Havalimanına 63 kilometre uzaklıkta olduğundan dolayı otele gelen misafirlerin büyük bölümü hava yolu ile gelmeyi tercih etmektedir. Tam bu noktada firmamız ekonomik ve konforlu Hillside Beach Club transfer hizmetini havalimanı Hillside otel arasında gidiş ve dönüş olarak sunmanın yanı sıra dileyen misafirlere istedikleri lokasyona uygun ve geniş araç çeşitliliği sayesinde kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Dalaman Hillside Ulaşım Ücretleri

Sayfamızda bulunan transfer ücretleri Dalaman Havalimanı ile Fethiye Hillside Beach Club arasında uygulanan tek yön total araç transfer ücretleridir. Vermiş olduğumuz tüm fiyatlara KDV, tünel geçiş ve otopark ücretleri dahil olup dileyen misafirlerimize ücretsiz olarak bebek koltuğu hizmetimizde bulunmaktadır. Dalaman Hillside Otel transferi için başka hiçbir ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

Otomobil
Binek Araç
125 TL
3 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
160 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
225 TL
13 Kişiye Kadar

DALAMAN HİLLSİDE TRANSFERİNİZLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER.

Dalaman Havalimanı Hillside ulaşım ve Hillside Dalaman Havalimanı ulaşım hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte kişi sayınıza en uygun araçlarımızla ulaşım hizmeti sağlıyoruz. Hillside taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için: Sayfamızdan, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimize mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1, D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgelerine haizdir. Havaalanı Hillside transfer ihtiyaçlarınızda siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Dalaman Hillside özel Transfer hizmetini gidiş dönüş veriyoruz. Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere  yılların vermiş olduğu deneyimle Dalaman’dan Fethiye Hillside otele nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır.  Dalaman Hillside arası transfer veya Hillside Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz. 

Dalaman Hillside arası ulaşım taleplerinizde Mavi Transfer'in güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.