Dalaman Ekincik Koyu Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI EKİNCİK TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Köyceğiz Ekincik Koyu Transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Ekincik Koyunda bulunduğunuz noktadan Havalimanı'na dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada bulunduğunuz noktadan Turunç, Marmaris, Akyaka, Datça, Selimiye, Bozburun, Dalyan gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Ekincik transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Köyceğiz Ekincik Koyu Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
185 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
220 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
300 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Ekincik Koyu arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Ekincik arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Ekincik'e ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Dalaman şehir içi dolmuşlarıyla önce Dalaman'a sonra aktarma yaparak Ortaca'ya buradan bir aktarma daha yaparak Dalyan'a kadar ulaşabilir buradan taksiyle yada Ekincik'e giden tekneler ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz firmamızdan yardım isteyerek Dalyana kadar olan ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Alternatif seçenekler Ekincik ulaşımınız için biraz zahmetli olacağını bilmenizde fayda var.

Karşılama

Ekincik transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Ekincik ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 75 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Ekincik Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Döğüşbelen'dir. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 70 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Ekincik Otelleri:

EKİNCİK TRANSFER REZERVASYON FORMU

Köyceğiz Ekincik tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman  Köyceğiz Ekincik Koyu transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Ekincik'ten Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Köyceğiz Ekincik Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin