Dalaman Dalyan Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI DALYAN TRANSFER

Dalaman Havaalanı ile Ortaca ilçesine bağlı olan Dalyan beldesine ulaşım ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı transfer imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Dalyan'dan Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Dalyan'dan Marmaris, Datça, Selimiye, Bozburun, Göcek, Fethiye, Kalkan, Kaş gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsakta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Dalyan Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
85 TL
3 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
110 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
145 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Dalyan arası ulaşım alternatifleri?

Dalaman Havalimanı Dalyan arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Dalyan'a ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek geldiniz ve makul bir saatte Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı içerisinden geçen Dalaman şehir içi dolmuşlarına binerek önce Dalaman Otogara buradan araç değiştirerek Ortaca Otogarına buradan bir araç daha değiştirerek Dalyan'a ulaşabilirsiniz.

Karşılama

Transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Dalyan ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 30 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Dalyan Dalaman arası ulaşım için kullanılan yol Dalaman, Ortaca şehir merkezlerinden geçmektedir. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 30 km'dir. 

En Fazla Transfer Yaptığımız Dalyan Otelleri

DALYAN TRANSFER REZERVASYON FORMU

 

Dalyan tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin, gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Dalyan ulaşımınızı gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Dalyan Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin