Dalaman Bozburun Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI BOZBURUN TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Bozburun transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Bozburun'dan Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Bozburun'dan Marmaris,Akyaka, Datça, Orhaniye, Selimiye, Dalyan gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Bozburun Transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Bozburun Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
230 TL
3 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
320 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
430 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Bozburun arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Bozburun arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Bozburun'a ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Havaş'ın Marmaris servislerine binerek Marmaris Otogarına kadar gidebilir buradan Bozburun'da gideceğiniz noktaya taksi yada dolmuşlar ile ulaşabilirsiniz. Burada bilmeniz gereken Marmaris Bozburun arası taksi ücretleridir. Marmaris'ten taksi ile Bozburun'a ulaşmak istiyorsanız firmamızın Bozburun transfer ücretlerinden daha fazla ödeyeceğinizi bilmelisiniz.

Karşılama

Bozburun transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Bozburun ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 135 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Bozburun Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Marmaris, Selimiye'dir. Mesafe en kısa güzergah üzerinden 155 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Bozburun Otelleri

BOZBURUN TRANSFER REZERVASYON FORMU

  Bozburun tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Bozburun transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Bozburun Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Bozburun Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin