Dalaman Havalimanı Transferi

Dalaman Angel Peninsula Transfer

Dalaman’da Angel Peninsula otele transferinizde yanınızdayız. Bölgenin en güzel otellerinden biri olan Angel Peninsula sizlere bir çok alternatifi birlikte sunuyor. Temiz odaları, mükemmel hizmeti ve harika lokasyonu ile sizlere harika bir tatil sunan Angel Peninsula’ya ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Angel Peninsula’ya Nasıl Gidilir?

Angel Peninsula’ya gitmek için uçak yolunu tercih ediyorsanız en yakın havalimanı Dalaman Havalimanıdır. Bu lokasyonu kullanarak Bozburun’a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Süre ve Mesafe

Angel Peninsula ile Dalaman Havalimanı arası yaklaşık 150 Km olup sizlere sunduğumuz güvenli, konforlu ve rahat ulaşım araçlarımızla 115 dakikada Bozburun’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Güvenilir ekibimiz sayesinde, en konforlu ve ekonomik yolculuğu yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Angel Peninsula’ya ulaşmak için bizleri tercih ettiğinizde, rezervasyon saatinize tam uyum göstererek sizleri Dalaman Havalimanından alıp Angel Peninsula’ya güvenle ulaştırıyoruz.

Angel Peninsula’ya Ulaşım Fiyatları

Bizleri tercih ederek Angel Peninsula’ya ulaşım sağlamak istediğinizde sizlere geniş filomuz ile bol alternatifli ulaşım seçenekleri sunuyoruz. İster tek ister kalabalık bir aile olarak gelin, sizler için en uygun araçlarımızı sizlere tahsis etmekten memnuniyet duyarız.

Angel Peninsula’ya ulaşımda bizi tercih etmeniz durumunda, kişi sayısına bağlı olarak fiyatlarımız aşağıdaki gibi listelenmektedir:

1-3 Kişi Binek Araç

Geniş araç filomuzda bulunan 1-3 kişilik binek araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 300 TL’dir.

1-6 Kişi Mercedes Vito ve Benzeri

Geniş araç filomuzda bulunan 1-6 kişilik Mercedes Vito ve benzeri araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 330 TL’dir.

1-13 Kişi Minibüs

Geniş araç filomuzda bulunan 1-13 kişilik minibüs tipi araçlarımızla seyahat etmek için ödeyeceğiniz ücret: 380 TL’dir.

Fiyatlarımız tarih ve mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir.

Fiyat bilgisi hakkında daha detaylı bilgi almak, rezervasyon yaptırmak ve diğer konularda iletişime geçmek için bizlere aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0542 801 48 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir