Dalaman Akyaka Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI AKYAKA TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Akyaka transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Akyaka Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada Akyaka'dan Dalyan, Marmaris, Selimiye, Bozburun, Datça gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Akyaka Transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Akyaka Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
125 TL
3 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
160 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
230 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Akyaka arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Akyaka arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Akyaka'ya ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer makul bir saatte Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Havaş'ın Marmaris servislerine binerek Gökova'da Bulunan Akyaka kavşağında inerek buradan taksi ile gitmek istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. 

Karşılama

Akyaka transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Akyaka ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 55 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Akyaka Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Kızılyaka'dır. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 68 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Akyaka Otelleri

AKYAKA TRANSFER REZERVASYON FORMU

Akyaka tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman Akyaka transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Akyaka Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Akyaka Transfer İhtiyaçlarınız için

Bizimle İletişime geçin