Dalaman Aksaz Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN HAVALİMANI AKSAZ TRANSFER

   Dalaman Havaalanı Marmaris Aksaz Transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Aksaz Askeri Kampından Havalimanı'na dönüş transfer ihtiyaçlarınızda yada bulunduğunuz noktadan Turunç, Marmaris, Akyaka, Datça, Selimiye, Bozburun, Dalyan gibi yakın mesafe diğer turistik bölgelere ulaşım ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Firmamızın merkezi Dalaman Havalimanı yolu üzerinde bulunmaktadır. Son dakika transfer ihtiyaçlarınız için talep etmeniz durumunda eğer uygun aracımız var ise ofisten çıkıp havalimanı karşılama bankolarının oraya gelerek Dalaman Aksaz transfer için sizi alması maksimum 8 dakika sürmektedir. Her ne kadar yakın mesafede olsak'ta özellikle yaz döneminde yoğun çalışmamızdan dolayı araç tedarik konusunda sıkıntı yaşayabileceğimiz için rezervasyonlarınızı en erken 24 saat önceden yaptırmanızı rica ederiz.

Dalaman Marmaris Aksaz Transfer Fiyatları

Otomobil
Binek Araç
190 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
250 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
320 TL
13 Kişiye Kadar

Dalaman Aksaz arası ulaşım alternatifleri?

   Dalaman Havalimanı Aksaz arası ulaşım için taksi yada transfer firmaları haricinde alternatif arayan yolcuların bilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi; eğer bir kişi olarak seyahat ediyor iseniz alternatif seçenekler fiyat olarak makul gelebilir. Bunun haricinde 2 yada daha fazla kişi olarak Aksaz Askeri Kampına ulaşmak isteyen gruplar için Dalaman Hava-limanı transfer firmalarını kullanmak daha akılcı bir çözüm olmaktadır. Eğer tek kişi olarak Dalaman Hava-limanına iniş yaptıysanız, hava-limanı Otoparkı içerisinden hareket eden Muğla Büyük Şehir Belediyesine ve Havaş'a ait Marmaris servislerini kullanarak marmaris otogara kadar gelebilir buradan taksi ile Aksaz Askeri Kampına ulaşabilirsiniz. Marmaris Aksaz Askeri kampı arası başka bir toplu taşıma yada servis bulunmamaktadır. 

Karşılama

Aksaz transferinizi gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş personelimiz sizi bireysel karşılayıcılar alanında rezervasyon isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar.

Ulaşım Süresi

Aksaz ulaşım süresi havalimanında aracınıza bindikten sonra herhangi bir duraklamaya ihtiyaç olmaması ve uygun yol şartları ile 145 dakika sürmektedir.

Yol Durumu

Ekincik Dalaman arası ulaşım için kullanılan güzergah Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Marmaris'tir. Toplam mesafe en kısa güzergah üzerinden 145 km'dir. 

En Fazla Transfer Yapılan Marmaris Otelleri:

AKSAZ TRANSFER REZERVASYON FORMU

Marmaris Aksaz Askeri Kampı tatilinize başlarken ve bitirirken havalimanı ulaşımınız için firmamızı tercih edin; gidiş ve dönüş transfer ödemelerinizi birlikte yapmanız durumunda %5 indirim kazanın. Yıllardır bölgemize gelen binlerce misafirimiz gibi sizde uçaktan iner inmez ayrıcalıklı ve öncelikli olarak personelimiz sizi karşılasın Dalaman  Aksaz transferinizi gerçekleştirsin.

Havalimanına geriye dönüş yolculuğunuz için kararlaştırılan saatte ve yerde sürücümüz ve aracımız hazır olsun hiçbir aksilik ve strese mahal vermeden Aksaz'dan Dalaman Transferinizi gerçekleştirerek tatilinizi huzurlu ve güven içinde nokta koymanıza yardımcı olsun.

Dalaman Aksaz Transfer İhtiyaçlarınız için:

Bizimle İletişime geçin