D Maris Bay Hotel Transfer

Dalaman Transfer

DALAMAN D MARİS BAY HOTEL TRANSFER

Göcek'in en güzel koylarına kara yolu ile ulaşım olanağı saylayan Sarsala Koyu: Mavi Yolculuğa çıkan gruplar içerisinde uçağa geç kalan, sonradan ekibe katılmak isteyen yada arkadaşlarıyla aynı uçakla gelemeyen tekne turu organizasyonlarına sonradan katılan turistler için bir fırsat niteliğindedir. Türkiye'nin en güzel koylarının merkezinde olan körfez her yıl yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakarak daha fazla merak uyandırmaktadır. Sarsala koyu havalimanından 20 kilometre uzaklıkta olduğundan dolayı sürekli buraya seyahat eden ve teknesi olan misafirlerimiz için inanılmaz kolaylıktır. Bu noktada firmamız ekonomik ve konforlu Sarsala Koyu transfer hizmetini Dalaman Sarsala arasında gidiş ve dönüş olarak sunmanın yanı sıra dileyen misafirlere istedikleri lokasyona uygun ve geniş araç çeşitliliği sayesinde kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Dalaman D Maris Hotel Ulaşım Ücretleri:

Sayfamızda bulunan transfer ücretleri Dalaman Havalimanı ile Sarsala arasında uygulanan tek yön total araç transfer ücretleridir. Vermiş olduğumuz tüm fiyatlara KDV ve otopark ücretleri dahildir. Dileyen misafirlerimize ücretsiz olarak bebek koltuğu hizmetimiz bulunmaktadır. Dalaman Havalimanı Sarsala Transferiniz sırasında market alışverişi yapılması yada güzergah değişikliği olması gibi durumlarda araç beklemesinden dolayı extra ücret uygulanabilir. Bunun dışında Dalaman Sarsala transferi için başka hiçbir ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

Otomobil
Binek Araç
190 TL
4 Kişiye Kadar
Mini VAN
Caravella -Vito
240 TL
7 Kişiye Kadar
Minibüs
Crafter - Sprinter
310 TL
13 Kişiye Kadar

DALAMAN D HOTEL MARİS TRANSFERİ İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER.

Dalaman Havalimanı D Maris Hotel ulaşım ve D Hotel Maris Bay Dalaman Havalimanı ulaşım hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte kişi sayınıza en uygun araçlarımızla ulaşım hizmeti sağlıyoruz. D Hotel taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için: Sayfamızdan, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimize mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1, D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgelerine haizdir. Havaalanı D Maris transfer ihtiyaçlarınızda siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Dalaman D Hotel Maris Hotel özel Transfer hizmetini gidiş dönüş veriyoruz. Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere  yılların vermiş olduğu deneyimle Dalaman’dan D Hotel'e nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır.  Dalaman D Maris arası transfer veya Hotel Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz. 

Dalaman D Hotel Maris arası ulaşım taleplerinizde Mavi Transfer'in güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.