Ara:

Dalaman Bozburun transfer hizmeti  sayfamızdan; tatil planınızı yapmış olduğunuz Bozburun köyü için planlanmış ulaşım seçeneklerimizi bulabilirsiniz. Marmaris Bozburun ulaşım süresi Dalaman havalimanından  2 saat 20 dakika kadar sürmektedir. Marmaris’e bağlı olan Bozburun; Dalaman havalimanına olan uzaklığı 150 kilometre kadardır. Bozburun vip transfer hizmeti ile ulaşımın bir hayli zor olduğu köye rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konumdan istediğiniz herhangi bir noktaya ulaşmak için hizmet veren taksilerin olmadığını bilmenizde fayda var. Son dakika ulaşım ihtiyaçlarınız için ulaşım hizmetlerinin kısıtlı olduğunu bilmenizde fayda var.

Bozburun ulaşım hizmeti hakkında;

  • Bozburun’dan Dalaman havalimanına yada başka bir nokta ulaşımınız için taksi hizmeti bulunmamaktadır.
  •  Bozburun transferiniz için fiyatlarımıza otopark ve KDV dahildir.
  • Dalaman Bozburun Transferiniz İçin İzlenilecek Olan Güzergah sırasıyla Dalaman – Ortaca – Köyceğiz – Gökova Olup Gökova’dan Marmaris istikameti yol İzlenilerek Marmaris’e Gelinir, Bundan Sonra Değirmenyanı Datça Bozburun Yol Ayrımından , Orhaniye, Turgutköy, Selimiye’den geçilerek Bozburun’a ulaşalır.
  • Ulaşım hizmeti için firmamızdan talep etmiş olduğunuz tüm araçlar, yolcu taşımacılığı için gerekli yetki belgeleri ve sigortalara sahiptir.
  • Ulaşımınızı sağlamak amacıyla görevlendirilmiş şoförlerimiz src, psikoteknik belgelerine sahip ve deneyimlidir.
  • Çocuklu seyahat eden yolcular için farklı büyüklükte bebek oto koltuğu ücretsiz olarak araca konulmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak isteyen misafirlerimizin teyit için arandıkları zaman araca bebek koltuğu konulmasını hatırlatmaları gerekmektedir.

Dalaman Bozburun transfer hizmeti almak için;Çağrı merkezimizi arayarak yada rezervasyon formunu doldurarak Marmaris Bozburun Transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kayıt için gerekli tüm işlemler ve seyahatiniz ile ilgili bilgilendirmeye Rezervasyon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.