Araçlarımız

Dalaman Transfer

Dalaman Transfer Araç Seçimi Hakkında;

   Firmamız bünyesinde bulunan farklı araç seçenekleri ile tatillerinize başlarken ve bitirirken konforunuz güvenliğiniz için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun için kara yolları yolcu taşımacılığı yönetmeliği uyarınca tüm donanımları, belgeleri ve sigortaları eksiksiz araçları hizmetinize sunuyoruz.

Biz ulaşım hizmetini sizlerle buluştururken yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde gerekli tüm önlemleri almaya çalışmaktayız. Fakat hizmetin kusursuz ve sorunsuz olması için size düşen görevlerde bulunmaktadır. Gideceğiniz noktaya ulaşımınız için araç tercihi yaparken kişi sayınıza ve valiz durumunuza en uygun aracı tercih etmeniz rahatınız ve sorunsuz havalimanı transfer servisi için çok büyük önem arz etmektedir.

Karşılaştığımız bazı durumlardan örnek vermek gerekirse 3 büyük valiz ve bir bebek arabası ile gelen 2 çocuklu 4 kişilik bir aile için kişi sayısı tutuyor diye binek araç tercihi yapmak yanlış olacaktır. Bölgemizde yaz döneminde çok fazla transfer hizmeti ihtiyacı olmasından dolayı havalimanı karşılamasında bu gibi araç kapasitesi aşıldığı durumlarda son dakika araç değişikliği yapılamaya bilmektedir. Bu durumlar sizi ve sizden sonra o araçla transfer hizmeti almayı bekleyen kişiler ve transfer planlama departmanımız için büyük sorunlar yaratmaktadır. Bu gibi olumsuzlukların yaşanmaması için lütfen araçlarımızı ve kapasitelerini kontrol ederek kaydınızı yaptırınız.      

ARAÇLARIMIZ

Binek Araç seçeneğimiz ile 4 kişiye kadar olan transferlerde kullanılmak üzere ekonomik ve konforlu seyahat imkanı sunmaktadır. Bünyemizde bulunan araçlar Ducia Logan, Renault Megane, Wolksvagen Passat, Citroen Elysee, Peugeot 301 ve Renault Fluence'dir. Araçlarımız kullandığımız otomobiller gerekli yolcu taşıma sigortaları ve belgelerine sahiptir. Ekonomik ve hızlı olması sebebiyle firmamızdan en çok talep edilen araçlardır.  

7 kişiye kadar hizmet verebilen araçlarımız Wolksvagen caravella ile transfer planlama durumuna göre Mercedes vito gibi seçenekleri sizlere sunmaktadır. Minivan araçlarımız sayesinde küçük gruplar yada valizi çok olan misafirlerimiz için taksi fiyatları ile hemen hemen aynı hatta daha uygun fiyatlara transfer hizmeti alabilirsiniz. Geniş bagaj hacmi sayesinde bagajların aracaca sığarmı düşüncesi olmadan kaydınızı oluşturabilirsiniz. 

Tatilinize grup olarak geliyorsanız Wolksvagen Crafter ve Mercedes Sprinter araçlarımız tam size göre. Bünyemizde 13 kişiye kadar hizmet verebilen araçlarımız  fabrika çıkışı özel olarak tasarlanmış turizm paket araçlar olması sebebiyle geniş bagaj hacmi ile ulaşımlarınızda ekonomiyi ve rahatlığı sizlere sunmaktadır. 

Dalaman vip transfer hizmetleri için özel olarak dizayn edilmiş yeni Mercedes Vito marka araçlar ile ofis konforunu size sunuyoruz. Yolculuk esnasında karşılıklı oturabileceğiniz koltuk düzeni, TV ve ikramları sayesinde yolculuğunuza değer katmak için hazırlanmış olan vip araçlarımız hizmetinizdedir.