MARMARİS TRANSFER

Dalaman Marmaris transfer

 


MARMARİS TRANSFER ÜCRETLERİ  
                                   
                                    
 BİNEK1-4 KİŞİ 135 TL 
 MİNİBÜS4-6 KİŞİ160 TLVİP VİTO
185 TL
 MİNİBÜS6-14 KİŞİ220TL

 

BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..
.

Marmaris Transfer Hizmeti Hakkında Merak Edilenler.


  • Dalaman havalimanı Marmaris ulaşım ve Marmaris Dalaman Havalimanı ulaşım hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
  • Marmaris taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Marmaris Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızda ; firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Marmaris ulaşım hizmeti veriyoruz.
  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Marmaris havalimanı özel Transfer hizmeti veriyoruz. 
  • Dalaman Havalimanı Marmaris  otel ve Marmaris otel Havalimanı transferlerinizde hizmetinizdeyiz.
  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Marmaris'e nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Marmaris Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Dalaman Marmaris arası transfer veya Marmaris Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.
  • Marmaris'ten Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.

Dalaman Havalimanı ve Marmaris otelleri ulaşım için gerekli bilgiler ;

Dalaman Havalimanı Marmaris kaç km;

Dalaman Havalimanı MARMARİS Arası  100 Kilometre ,Ulaşım Süresi80 Dakikadır.
 

Dalaman Marmaris Havaş servisi varmı?

Dalaman Havalimanı Marmaris Arası Havaş servisi ve Dalaman Havalimanı Mutaş servisleri günün hemen hemen her saatinde vardır.

Marmaris Taksi ulaşım hizmeti veriyormusunuz?

Firmamız Dalaman Havalimanı Marmaris taksi transfer hizmeti vermektedir.

Dalaman Havaalanı Marmaris Otelleri Transfer Hizmeti Almak İçin;

7/24 Çağrı Merkezimizden bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Dalaman havalimanı transferARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN,FLUENCE,LİNEA,DUSTER ORTA SINIFTA VİTO 
CARAVELLE
 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSWAGEN  GRUBUDUR

Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.
2017 TEŞEKKÜR

Dalaman transfer firmaları içinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz  Mavi Transfer 2017  yaz sezonunu sorunsuz ve başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu yıl 11 personel 8 araç ile toplamda 4328 adet  transfer operasyonu gerçekleştirilmiş olup bu transferler esnasında  yaklaşık 680 bin kilometre  yol kat edilmiştir.  Deneyimli ve disiplinli  çalışan  personelimiz  sayesinde en küçük bir aksilik  yaşanmadan tatilinize huzur ve güven içerisinde başlamanızı  ve  geriye dönüş yolculuklarınızda  Hotel Havalimanı  arası Ulaşımınızı  tam vaktinde gerçekleştirerek bize olan güveninizi boşa çıkarmadığımızın  farkındayız. İlerleyen dönemde Sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için öneri ve görüşlerinizi  info@mavitransfer.com adresinden bize ulaştırmanızı rica ederiz.

Bize destek olan tüm misafirlerimizle birlikte, ilerleyen yıllarda daha büyük bir aile olarak görüşmek dileğiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. Mavi Transfer çalışanları olarak tüm misaifirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Mavi Transfer Dalaman Ekibi