FETHİYE TRANSFER

Dalaman Fethiye Transfer Hizmetleri


 FETHİYE TRANSFER ÜCRETLERİ
                                    
 BİNEK1-4 KİŞİ 100 TL 
 MİNİBÜS4-6 KİŞİ135 TLVİP VİTO
160TL
 MİNİBÜS6-14 KİŞİ175TL

  

TEL: 05075884121

BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..

Dalaman Havalimanı ve Fethiye otelleri ulaşım için gerekli bilgiler ;

Dalaman Havalimanı Fethiye kaç km;


DALAMAN Havalimanı Fethiye Arası  50 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 50 Dakikadır.

Dalaman Fethiye Havaş servisi varmı?

Dalaman Havalimanı Fethiye Arası Havaş  ve Mutaş servisleri günün hemen hemen her saatinde bulunmakta olup, havalimanı otoparkından hareket ederek Fethiye otogarına kadar gitmektedir.

Fethiye Taksi transfer hizmeti veriyormusunuz?

Firmamız Dalaman Havalimanı Fethiye Taksi transfer hizmeti vermektedir.

Dalaman Havaalanı Fethiye Otelleri Transfer Hizmeti Almak İçin;

  • Dalaman havalimanı Fethiye ulaşım ve Fethiye Dalaman Havalimanı ulaşım hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
  • Fethiye taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Fethiye Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızda ; firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Fethiye ulaşım hizmeti veriyoruz.
  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Fethiye ve havalimanı özel Transfer hizmeti veriyoruz. 
  • Dalaman Havalimanı Fethiye otel ve Fethiye Otel Havalimanı transferlerinizde hizmetinizdeyiz.
  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Fethiye'ye nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Fethiye Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Dalaman Fethiye arası transfer veya Fethiye Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.
  • Fethiye'den Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.

ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN,FLUENCE,LÍNEA,DUSTER ORTA SINIFTA VİTO
CARAVELLE
6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSVAGEN  GRUBUDUR..
Fethiye Ecesaray marina transfer , Fethiye ecesaray otel transfer , fethiye dedeman otel transfer , fethiye kemal otel transfer , fethiye belediye marina transfer , fethiye jiva otel transfer , fethiye jiwa beach otel transfer , fethiye paspatur transfer , fethiye otelleri transfer , fethiye hillside transfer , fethiye letonya otel transfer ,  
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.
2017 TEŞEKKÜR

Dalaman transfer firmaları içinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz  Mavi Transfer 2017  yaz sezonunu sorunsuz ve başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu yıl 11 personel 8 araç ile toplamda 4328 adet  transfer operasyonu gerçekleştirilmiş olup bu transferler esnasında  yaklaşık 680 bin kilometre  yol kat edilmiştir.  Deneyimli ve disiplinli  çalışan  personelimiz  sayesinde en küçük bir aksilik  yaşanmadan tatilinize huzur ve güven içerisinde başlamanızı  ve  geriye dönüş yolculuklarınızda  Hotel Havalimanı  arası Ulaşımınızı  tam vaktinde gerçekleştirerek bize olan güveninizi boşa çıkarmadığımızın  farkındayız. İlerleyen dönemde Sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için öneri ve görüşlerinizi  info@mavitransfer.com adresinden bize ulaştırmanızı rica ederiz.

Bize destek olan tüm misafirlerimizle birlikte, ilerleyen yıllarda daha büyük bir aile olarak görüşmek dileğiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. Mavi Transfer çalışanları olarak tüm misaifirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Mavi Transfer Dalaman Ekibi