Kas Paylasımlı Transfer

Dalaman Havalimanı KALKAN - KAŞ Paylaşımlı Transfer

 Dalaman Havalimanı Kalkan yada Kaş ilçelerine en ekonomik transfer için firmamız bünyesinde bulunan paylaşımlı transfer departmanımızdan uçuşunuza en uygun servis saatini seçerek kaydınızı yaptırın en hızlı biçimde Kalkan ve Kaş'a bekleme yapmadan ulaşın.

      

DALAMAN - KALKAN - KAŞ

Kişibaşı Tek Yön

50 TL

KAŞ - KALKAN - DALAMAN

Kişibaşı Tek Yön

50 TLServis Saatlerimiz.

Dalaman Havalimanı Kalkış;
--:--

--:--

--:--


Kaş Kalkış;
--:--

--:--

--:--


KAŞ PAYLAŞIMLI TRANSFER İÇİN  1 MAYIS'TAN İHTİBAREN HİZMETİNİZDEYİZ.
&

SERVİS SAATLERİMİZİ 1 NİSAN'DAN İHTİBAREN WEB SİTEMİZDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.


* Dalaman Havalimanı Kaş Paylaşımlı Transfer servislerimiz için çağrı merkezimizi arayarak yada aşağıda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak kaydınızı yaptırarak yerinizi ayırtın .

* Transfer tarihinizden bir gün önce teyidinizi alalım. 

* Dalaman Havalimanı bireysel yolcu karşılama bankosunda görevli personelimiz sizi karşılayarak aracınıza kadar eşlik etsin.

* Deneyimli ve Güleryüzlü personelimiz eşlğinde paylaşımlı Kaş transfer hizmetimizden yararlanın.
 
* Siz Kalkan Kaş Paylaşımlı transfer Hizmetimizden yararlanın bizler Mavi Transfer Olarak en ekonomik biçimde seyahatinizi sağlamanıza yardımcı olalım. 

2017 Yaz Sezonu İçin Paylaşımlı Transfer Hizmetimiz Başlamamıştır.
Kaş Paylaşımlı Transfer Onay İçin formu doldurunuz.

 
 
 
 
 
 
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.
2017 TEŞEKKÜR

Dalaman transfer firmaları içinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz  Mavi Transfer 2017  yaz sezonunu sorunsuz ve başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu yıl 11 personel 8 araç ile toplamda 4328 adet  transfer operasyonu gerçekleştirilmiş olup bu transferler esnasında  yaklaşık 680 bin kilometre  yol kat edilmiştir.  Deneyimli ve disiplinli  çalışan  personelimiz  sayesinde en küçük bir aksilik  yaşanmadan tatilinize huzur ve güven içerisinde başlamanızı  ve  geriye dönüş yolculuklarınızda  Hotel Havalimanı  arası Ulaşımınızı  tam vaktinde gerçekleştirerek bize olan güveninizi boşa çıkarmadığımızın  farkındayız. İlerleyen dönemde Sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için öneri ve görüşlerinizi  info@mavitransfer.com adresinden bize ulaştırmanızı rica ederiz.

Bize destek olan tüm misafirlerimizle birlikte, ilerleyen yıllarda daha büyük bir aile olarak görüşmek dileğiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. Mavi Transfer çalışanları olarak tüm misaifirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Mavi Transfer Dalaman Ekibi