PAYLAŞIMLI TRANSFER

Dalaman Havalimanı Paylaşımlı Transfer


Dalaman Havalimanın'dan Kalkan, Kaş veya Datça'ya en ekonomik nasıl giderim diye mi düşünüyorsunuz?
Dalaman Havalimanına 1 yada 2 kişi geleceksiniz Ve buradan Kalkan, Kaş veya Datça'ya geçme planınız var ama taksi yada Dalaman özel transfer firmalarının fiyatları yüksek mi geldi. Aşağıda anlatılan sıkıntıları yaşamak istemiyormusunuz?

Dalaman Havalimanı Datça ulaşım İçin;


Dalaman Havaalanın'dan Datça'ya taksi yada özel transfer firmaları haricinde ulaşmak isteyen misafirlerimiz, Havaş yada Mutaşı kullanarak Marmaris otogara oradanda Datça'ya Giden dolmuşlara geçerek Datça garaja ulaşabilirler. Fakat birde konaklayacağınız adrese ulaşım stresi sizi bekliyor olacak.

Dalaman Havalimanı Kalkan Kaş Ulaşım İçin;


Dalaman Havaalanın'dan Datça'ya taksi yada özel transfer firmaları haricinde ulaşmak isteyen misafirlerimiz, bu seferde sizi Fethiye otogarına kadar Havaş yada Mutaş Servisleri götürerek oradan Kalkan Kaş arabalarına aktarma yapmanız gerekiyor. Tabi Şansınız varsa otogarda fazla beklemezsiniz.

İşte tam bu noktada Dalaman Havalimanı Paylaşımlı Transfer Servislermiz imdadınıza yetişiyor.


Dalaman Havalimanından bölge otelleri ve tatil beldelerine yıllardır ekonomik ve özel transfer hizmeti vermekte olan firmamız 2017 sezonunda Kalkan,Kaş ve Datça Paylaşımlı Transfer hizmeti vererek siz değerli misafirlerimizin bu seyahatlerinede çözüm ortağı olmaktan gurur duyarız.

Dalaman Kaş Paylaşımlı Transfer

Dalaman Datça Paylaşımlı Transfer
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.