DATÇA TRANSFER

Dalaman Datça Transfer hizmetleri


DATÇA TRANSFER ÜCRETLERİ
                                       

Binek

1-4 Kişi

 210 TL

Minibüs

4-6 Kişi

 28TL

Minibüs

6-13 Kişi

350 TL

BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..
 

Dalaman Havalimanı ve Datça otelleri ulaşım için gerekli bilgiler ;

Dalaman Havalimanı Datça kaç km;

DALAMAN Havalimanı Datça Arası  175 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 150 Dakikadır.

Dalaman Datça Havaş servisi varmı?

Dalaman Havalimanı Datça Arası Havaş servisi yoktur Fakat Muğla Büyükşehir Belediyesine ait Mutaş Servisleri Günün Belli Saatlerinde bulunmaktadır.

Datça Taksi transfer hizmeti veriyormusunuz?

Firmamız Dalaman Havalimanı Datça Taksi transfer hizmeti vermektedir.

Dalaman Havaalanı Datça Otelleri Transfer Hizmeti Almak İçin;

  • Dalaman havalimanı Datça ulaşım ve Datça Dalaman Havalimanı ulaşım hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
  • Datça taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Datça Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızda ; firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Datça ulaşım hizmeti veriyoruz.
  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Datça ve havalimanı özel Transfer hizmeti veriyoruz. 
  • Dalaman Havalimanı Datça otel ve Datça Otel Havalimanı transferlerinizde hizmetinizdeyiz.
  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Datça'ya nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Datça Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Dalaman Datça arası transfer veya Datça Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.
  • Datça'dan Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.


ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN,FLUENCE,LÍNEA,DUSTER ORTA SINIFTA VİTO 
CARAVELLE
 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSWAGEN  GRUBUDUR.
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.