ANGEL PENİNSULA TRANSFER

Dalaman Angels Peninsula transfer hizmetleri;

    
   TURGUT ANGEL PENİNSULA TRANSFER ÜCRETLERİ
                                       

 BİNEK1-4 KİŞİ180 TL
 MİNİBÜS4-6 KİŞİ230 TL
 MİNİBÜS6-14 KİŞİ290 TL
  

TEL: 05075884121

BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..

ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN, FLUENCE ,LİNEA, DUSTER ORTA SINIFTA VİTO
CARAVELLE
6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSWAGEN  GRUBUDUR.

TURGUTKÖY ANGEL PENİNSULA OTEL TRANSFER ;
 
Dalaman Havalimanı Turgutköy ANGEL PENİNSULA OTEL Arası : 125 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 125 Dakikadır.
  • Dalaman havalimanın'dan Turgut ANGEL'S PENİNSULA HOTEL ulaşımlarınızda ve Turgutköy Otel Dalaman Havalimanı ulaşımlarınızda sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
  • Orhaniye Turgutköy Angels Peninsula Hotel  taksi Transfer ya da kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Angel's Peninsula Hotel Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızda ; firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Angel's Peninsula Hotel transfer hizmeti veriyoruz.
  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Turgutköy Peninsula özel Transfer hizmeti veriyoruz. 
  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Angel'S Peninsula Otele nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Peninsula Otel Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Dalaman Angel'S Peninsula Hotel's arası transfer veya  Turgutköy Angel's Hotel Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.
  • Ayrıca MARMARİS Orhaniye Turgutköy'de bulunan Angel's peninsula Hotele Bodrum Havalimanından da transfer hizmetimiz bulunmaktadır.
  • Angel' Peninsula Hotel'den Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın. 
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.