AKSAZ TRANSFERDalaman Aksaz Transfer    AKSAZ TRANSFER ÜCRETLERİ
 BİNEK1-4 KİŞİ190 TL
 MİNİBÜS1-6 KİŞİ250TL
 MİNİBÜS1-13 KİŞİ350TL
      

  TEL:   05075884121

BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..

ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  FLUENCE, MEGAN, LİNEA, DUSTER ORTA SINIFTA VİTO
CARAVELLE
6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSWAGEN  GRUBUDUR.
AKSAZ TRANSFER.
Dalaman Havalimanı AKSAZ Arası  125 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 90 Dakikadır.
 
 
         AKSAZ TRANSFER ULAŞIM;
MAVİ TRANSFER Dalaman havalimanından  Marmaris askeri kampına  transfer hizmeti veren şirketimiz güleryüzlü personeli ve vip araçlarımızla hizmetinizdedir.
Dalaman havalimanından MARMARİS askeri kampı 125 km olup ortalama varış süresi 90 dk dır. Sizleri havalimanında karşılayıp Aksaz Askeri Kampı'na kadar ulaşımınızı sağlıyoruz.  Yolculuk güzergahı Dalaman Ortaca Köyceğiz Gökova Marmaris'ten sonra Aksaz Askeriye Üst Komutanlığı ana giriş kapısı arama ve gerekli evrak kontrolünden sonra yaklaşık 20 dk daha sürmektedir.
dönüş transferinizde bizden söför araç bilgisini alıp ana giriş kapısına vermeniz gerekmektedir aksi takdirde araçlarımızı görevli personel içeriye almamaktadır.

Mavi Transfer Aİlesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  FLUENCE, MEGAN, LİNEA, DUSTER ORTA SINIFTA VİTO 
CARAVELLE
 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSWAGEN  GRUBUDUR.
 Dalaman Havalimanı Transfer
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.
2017 TEŞEKKÜR

Dalaman transfer firmaları içinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz  Mavi Transfer 2017  yaz sezonunu sorunsuz ve başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu yıl 11 personel 8 araç ile toplamda 4328 adet  transfer operasyonu gerçekleştirilmiş olup bu transferler esnasında  yaklaşık 680 bin kilometre  yol kat edilmiştir.  Deneyimli ve disiplinli  çalışan  personelimiz  sayesinde en küçük bir aksilik  yaşanmadan tatilinize huzur ve güven içerisinde başlamanızı  ve  geriye dönüş yolculuklarınızda  Hotel Havalimanı  arası Ulaşımınızı  tam vaktinde gerçekleştirerek bize olan güveninizi boşa çıkarmadığımızın  farkındayız. İlerleyen dönemde Sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için öneri ve görüşlerinizi  info@mavitransfer.com adresinden bize ulaştırmanızı rica ederiz.

Bize destek olan tüm misafirlerimizle birlikte, ilerleyen yıllarda daha büyük bir aile olarak görüşmek dileğiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. Mavi Transfer çalışanları olarak tüm misaifirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Mavi Transfer Dalaman Ekibi