AKYAKA TRANSFER

Dalaman Akyaka Transfer hizmetleri


   
AKYAKA TRANSFER ÜCRETLERİ 

 BİNEK1-4 KİŞİ 125TL
 MİNİBÜS4-6 KİŞİ185TL
 MİNİBÜS6-14 KİŞİ220TLTEL: 05075884121

BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..

Dalaman Havalimanı ve Akyaka otelleri ulaşım için sık sorulan sorular ;


Dalaman Havalimanı Akyaka kaç km;
Dalaman Havalimanı AKYAKA Arası 70 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 55 Dakikadır.

Dalaman Akyaka Havaş servisi varmı?
Dalaman Havalimanı Akyaka Arası Havaş servisi yada herhangi bir toplu taşıma servisi veren bir firma bulunmamaktadır.


Akyaka taksi transfer hizmeti veriyormusunuz?
Firmamız Dalaman Havalimanı Akyaka taksi transfer hizmeti vermektedir.

Dalaman Havaalanı Akyaka Otelleri Transfer Hizmeti Almak İçin yapmanız gerekenler.

  • Akyaka Taksi Transfer ya da kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

 

  • Akyaka Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Akyaka ulaşım hizmeti veriyoruz.

 

  • Dalaman Akyaka arası transfer veya Akyaka Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.

 

  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Akyaka özel Transfer hizmeti veriyoruz.

 

  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Akyaka’ya nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Akyaka Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Akyaka’dan Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.
ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN, LOGAN, DUSTER, FLUENCE ORTA SINIFTA VİTO, CARAVELLE 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSVAGEN  GRUBUDUR.
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.
2017 TEŞEKKÜR

Dalaman transfer firmaları içinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz  Mavi Transfer 2017  yaz sezonunu sorunsuz ve başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu yıl 11 personel 8 araç ile toplamda 4328 adet  transfer operasyonu gerçekleştirilmiş olup bu transferler esnasında  yaklaşık 680 bin kilometre  yol kat edilmiştir.  Deneyimli ve disiplinli  çalışan  personelimiz  sayesinde en küçük bir aksilik  yaşanmadan tatilinize huzur ve güven içerisinde başlamanızı  ve  geriye dönüş yolculuklarınızda  Hotel Havalimanı  arası Ulaşımınızı  tam vaktinde gerçekleştirerek bize olan güveninizi boşa çıkarmadığımızın  farkındayız. İlerleyen dönemde Sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için öneri ve görüşlerinizi  info@mavitransfer.com adresinden bize ulaştırmanızı rica ederiz.

Bize destek olan tüm misafirlerimizle birlikte, ilerleyen yıllarda daha büyük bir aile olarak görüşmek dileğiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. Mavi Transfer çalışanları olarak tüm misaifirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Mavi Transfer Dalaman Ekibi