ÖLÜDENİZ TRANSFER

Dalaman Ölüdeniz transfer hizmetleri


ÖLÜDENİZ TRANSFER ÜCRETLERİ
                                      
 BİNEK1-4 KİŞİ130 TL 
 MİNİBÜS4-6 KİŞİ160 TLVİP VİTO
175 TL
 MİNİBÜS6-14 KİŞİ200TL 
  

TEL: 05075884121

BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..


Dalaman Havalimanı ve Ölüdeniz otelleri ulaşım için gerekli bilgiler ;

Dalaman Havalimanı ÖLÜDENİZ Arası ; 67 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 70 Dakikadır.
Dalaman Ölüdeniz Havaş servisi varmı?

Dalaman Havalimanı Ölüdeniz Arası Havaş servisi yada herhangi bir toplu taşıma servisi veren bir firma bulunmamaktadır.

Ölüdeniz Taksi transfer hizmeti veriyormusunuz?

Firmamız Dalaman Havalimanı Ölüdeniz taksi transfer hizmeti vermektedir.

Dalaman Havaalanı Ölüdeniz Otelleri Transfer Hizmeti Almak İçin;

  • Dalaman havalimanı Ölüdeniz ulaşım ve Ölüdeniz Dalaman Havalimanı ulaşım hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
  • Ölüdeniz taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Ölüdeniz Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızda ; firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Ölüdeniz ulaşım hizmeti veriyoruz.
  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Ölüdeniz ve havalimanı özel Transfer hizmeti veriyoruz. 
  • Dalaman Havalimanı Ölüdeniz otel ve Ölüdeniz Otel Havalimanı transferlerinizde hizmetinizdeyiz.
  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Ölüdeniz'e nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Ölüdeniz Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Dalaman Ölüdeniz arası transfer veya Ölüd enizDalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.
  • Ölüdeniz'den Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.

ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN ,FLUENCE,LİNEA,DUSTERORTA SINIFTA VİTO CARAVELLE 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSVAGEN  GRUBUDUR.

Yorumlar - Yorum Yaz
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.