KAŞ TRANSFER

Dalaman Kaş transfer hizmetleri


KAŞ TRANSFER ÜCRETLERİ
                                      
 BİNEK1-4 KİŞİ200TL 
 MİNİBÜS4-6 KİŞİ280TL VİP VİTO
300TL
 MİNİBÜS6-14 KİŞİ350TL 
  

TEL: 05075884121


BİZE 7 GÜN 27 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ.. 
Dalaman Havalimanı ve Kaş otelleri ulaşım için gerekli bilgiler ;

Dalaman Havalimanı Kaş kaç km;
Dalaman Havalimanı KAŞ Arası ; 157 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 150 Dakikadır.
 

Dalaman Kaş Havaş servisi varmı?
Dalaman Havalimanı Kaş Arası Havaş servisi yoktur, Fakat Kaş Paylaşımlı Transfer Firmasına web sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Kaş Taksi transfer hizmeti veriyormusunuz?
Firmamız Dalaman Havalimanı Kaş taksi transfer hizmeti vermektedir.

Dalaman Havaalanı Kaş Otelleri Transfer Hizmeti Almak İçin;

  • Dalaman havalimanı Kaş ulaşım ve Kaş Dalaman Havalimanı ulaşım hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
  • Kaş taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Kaş Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızda ; firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Kaş ulaşım hizmeti veriyoruz.
  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Kaş havalimanı özel Transfer hizmeti veriyoruz. 
  • Dalaman Havalimanı Kaş otel ve Kaş otel Havalimanı transferlerinizde hizmetinizdeyiz.
  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Kaş'a nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Kaş Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Dalaman Kaş arası transfer veya Kaş Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.
  • Kaş'tan Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.


Dalaman Havalimanı Kaş Transfer Ve Kaş Dalaman Havaalanı Ulaşımı İçin En Uygun Fiyata Dalaman'da Transfer Hizmeti Veren Firmamız Kaş Otelleri Gidiş Ve Dönüş Transferleriniz İçin Deneyimli Profesyonel Güler Yüzlü Ve Güvenliği Herşeyden Üstün Tutan Kadromuzla Dalaman Kaş Ulaşımlarınız İçin Son Model Araçlarımızla Hizmetinizdedir..


ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN,FLUENCE,LİNEA,DUSTER ORTA SINIFTA VİTO CARAVELLE 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSWAGEN  GRUBUDUR.

Yorumlar - Yorum Yaz
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.
2017 TEŞEKKÜR

Dalaman transfer firmaları içinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz  Mavi Transfer 2017  yaz sezonunu sorunsuz ve başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu yıl 11 personel 8 araç ile toplamda 4328 adet  transfer operasyonu gerçekleştirilmiş olup bu transferler esnasında  yaklaşık 680 bin kilometre  yol kat edilmiştir.  Deneyimli ve disiplinli  çalışan  personelimiz  sayesinde en küçük bir aksilik  yaşanmadan tatilinize huzur ve güven içerisinde başlamanızı  ve  geriye dönüş yolculuklarınızda  Hotel Havalimanı  arası Ulaşımınızı  tam vaktinde gerçekleştirerek bize olan güveninizi boşa çıkarmadığımızın  farkındayız. İlerleyen dönemde Sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için öneri ve görüşlerinizi  info@mavitransfer.com adresinden bize ulaştırmanızı rica ederiz.

Bize destek olan tüm misafirlerimizle birlikte, ilerleyen yıllarda daha büyük bir aile olarak görüşmek dileğiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. Mavi Transfer çalışanları olarak tüm misaifirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Mavi Transfer Dalaman Ekibi