SELİMİYE TRANSFER

Dalaman Selimiye Transfer Hizmeti

SELİMİYE TRANSFER ÜCRETLERİ
                                  
 BİNEK1-4 KİŞİ190 TL 
 MİNİBÜS4-6 KİŞİ
250 TL
VİP VİTO
290 TL
 MİNİBÜS6-14 KİŞİ320 TL 
  

TEL: 05075884121

BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..

Dalaman Havalimanı ve Selimiye otelleri ulaşım için gerekli bilgiler ;

Dalaman Havalimanı Selimiye kaç km;
Dalaman Havalimanı SELİMİYE Arası ; 143 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 125 Dakikadır.
Dalaman Selimiye Havaş servisi varmı?
Dalaman Havalimanı Selimiye Arası Havaş servisi yada herhangi bir toplu taşıma servisi veren bir firma bulunmamaktadır.

Selimiye Taksi transfer hizmeti veriyormusunuz?
Firmamız Dalaman Havalimanı Bozburun Taksi transfer hizmeti vermektedir.

Dalaman Havaalanı Selimiye Otelleri Transfer Hizmeti Almak İçin;

  • Dalaman havalimanı Selimiye ulaşım ve Selimiye Dalaman Havalimanı ulaşım hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
  • Selimiye taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Selimiye Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızda ; firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Selimiye ulaşım hizmeti veriyoruz.
  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Selimiye ve havalimanı özel Transfer hizmeti veriyoruz. 
  • Dalaman Havalimanı Selimiye otel ve Selimiye Otel Havalimanı transferlerinizde hizmetinizdeyiz.
  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Selimiye'ye nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Selimiye Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Dalaman Selimiye arası transfer veya Selimiye Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.
  • Selimiye'den Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın
ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN,FLUENCE,LİNEA,DUSTER ORTA SINIFTA VİTO CARAVELLE 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSWAGEN  GRUBUDUR.
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.