BOZBURUN TRANSFER

Dalaman Bozburun transfer hizmetleri

   
 BOZBURUN TRANSFER ÜCRETLERİ
                                      
 BİNEK1-4 KİŞİ200TL
 MİNİBÜS5-6 KİŞİ280 TL
 MİNİBÜS6-14 KİŞİ385 TL
  

TEL: 05075884121

 BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..

Dalaman Havalimanı ve BOZBURUN otelleri ulaşım için gerekli bilgiler ;

Dalaman Havalimanı Bozburun kaç km;

DALAMAN Havalimanı BOZBURUN Arası  145 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 150 Dakikadır.

Dalaman Bozburun Havaş servisi varmı?

Dalaman Havalimanı Bozburun Arası Havaş servisi yada herhangi bir toplu taşıma servisi veren bir firma bulunmamaktadır.

Bozburun Taksi transfer hizmeti veriyormusunuz?

Firmamız Dalaman Havalimanı Bozburun Taksi transfer hizmeti vermektedir.

Dalaman Havaalanı Bozburun Otelleri Transfer Hizmeti Almak İçin;

  • Dalaman havalimanı Bozburun ulaşım ve Bozburun Dalaman Havalimanı ulaşım hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
  • Bozburun taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Bozburun Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızda ; firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Bozburun ulaşım hizmeti veriyoruz.
  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Bozburun ve havalimanı özel Transfer hizmeti veriyoruz. 
  • Dalaman Havalimanı Bozburun otel ve Bozburun Otel Havalimanı transferlerinizde hizmetinizdeyiz.
  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Bozburuna nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Bozburun Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Dalaman Bozburun arası transfer veya Bozburun Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.
  • Bozburun'dan Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.
 ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN ,FLUENCE , LİNEA, DUSTER ORTA SINIFTA VİTO 
CARAVELLE 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSVAGEN  GRUBUDUR.
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.
2017 TEŞEKKÜR

Dalaman transfer firmaları içinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz  Mavi Transfer 2017  yaz sezonunu sorunsuz ve başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu yıl 11 personel 8 araç ile toplamda 4328 adet  transfer operasyonu gerçekleştirilmiş olup bu transferler esnasında  yaklaşık 680 bin kilometre  yol kat edilmiştir.  Deneyimli ve disiplinli  çalışan  personelimiz  sayesinde en küçük bir aksilik  yaşanmadan tatilinize huzur ve güven içerisinde başlamanızı  ve  geriye dönüş yolculuklarınızda  Hotel Havalimanı  arası Ulaşımınızı  tam vaktinde gerçekleştirerek bize olan güveninizi boşa çıkarmadığımızın  farkındayız. İlerleyen dönemde Sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için öneri ve görüşlerinizi  info@mavitransfer.com adresinden bize ulaştırmanızı rica ederiz.

Bize destek olan tüm misafirlerimizle birlikte, ilerleyen yıllarda daha büyük bir aile olarak görüşmek dileğiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. Mavi Transfer çalışanları olarak tüm misaifirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Mavi Transfer Dalaman Ekibi