SARIGERME TRANSFER

Dalaman Sarıgerme transfer hizmeti

SARIGERME TRANSFER ÜCRETLERİ
      
 BİNEK1-4 KİŞİ 55 TL 
 MİNİBÜS4-6 KİŞİ 70 TL   VİP VİTO
85 TL
 MİNİBÜS6-14 KİŞİ 95 TL   

  


TEL: 05075884121
 
BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..

Dalaman Havalimanı ve Sarıgerme otelleri ulaşım için gerekli bilgiler;

Dalaman Havalimanı Sarıgerme kaç km;

Dalaman Havalimanı SARIGERME Arası ; 19 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 25 Dakikadır.
Dalaman Sarıgerme Havaş servisi varmı?
Dalaman Havalimanı Sarıgerme Arası Havaş servisi yada herhangi bir toplu taşıma servisi veren bir firma bulunmamaktadır.

Sarıgerme Taksi transfer hizmeti veriyormusunuz?
Firmamız Dalaman Havalimanı Sarıgerme Taksi transfer hizmeti vermektedir.

Dalaman Havaalanı Sarıgerme Otelleri Transfer Hizmeti Almak İçin;

Sarıgerme Transfer Hizmeti Hakkında Merak Edilenler


  • Dalaman havalimanı Sarıgerme ulaşım ve Sarıgerme Dalaman Havalimanı ulaşım hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
  • Sarıgerme taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Sarıgerme Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızda ; firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Sarıgerme ulaşım hizmeti veriyoruz.
  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Sarıgerme havalimanı özel Transfer hizmeti veriyoruz. 
  • Dalaman Havalimanı Bozburun otel ve Bozburun Otel Havalimanı transferlerinizde hizmetinizdeyiz.
  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Sarıgerme'ye nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Sarıgerme ekonomik transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Dalaman Sarıgerme arası transfer veya Sarıgerme Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.
  • Sarıgerme'den Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.

ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN, FLUENCE, LOGAN, DUSTER ORTA SINIFTA VİTO 
CARAVELLE
 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSVAGEN  GRUBUDUR.

Dalaman Havalimanı Sarıgerme Transfer Ve Sarıgerme Dalaman Havaalanı Ulaşımı İçin En Uygun Fiyata Dalaman'dan Transfer Hizmeti Veren Firmamız Otelleri Gidiş Ve Dönüş Transferleriniz İçin Deneyimli Profesyonel Güler Yüzlü Ve Güvenliği Herşeyden Üstün Tutan Kadromuzla Dalaman Sarıgerme Ulaşımlarınız İçin Son Model Araçlarımızla Hizmetinizdeyiz..
Mavi Transfer Dalaman Havalimanı Sarıgerme Suntopia Otel Transfer,Sarıgerme Hilton Otel Transfer,Sarıgerme Robinson Clup Transfer,Sarıgerme Clup Seno,Sarıgerme İberotel Transfer,Sarıgerme Magiclife Transfer, Sarıgerme Caria Otel Transfer,Vip Araçlarımızla Hizmetinizdeyiz. 
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.