AKTUR TRANSFER

Dalaman Aktur Transfer hizmetleri;Dalaman Havalimanı Aktur arası ulaşım ve dönüş transferi ihtiyaçlarınız için Mavi Transfer'in deneyimli, güleryüzlü personelleri ve yeni model bakımlı araçları ile sizlere havalimanı Aktur ve Aktur havalimanı arası 7/24 hizmet vermektedir.

          
   AKTUR TRANSFER ÜCRETLERİ
    

Binek

1-4 Kişi

195 TL

Minibüs

1-6 Kişi

250 TL

Minibüs

1-13 Kişi

320 TL

Minibüs

1-15 Kişi

420 TL
  

TEL: 05075884121
 
BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..

Dalaman Havalimanı ve Aktur ulaşım için gerekli bilgiler ;

 

  • Dalaman Havalimanı Aktur kaç km;


Dalaman Havalimanı DATÇA AKTUR TATİL SİTESİ Arası : 145 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 120 Dakikadır.

  • Dalaman Aktur paylaşımlı transfer servisi varmı?

Dalaman Havalimanı Aktur Arası paylaşımlı transfer servisi yada herhangi bir toplu taşıma servisi veren bir firma bulunmamaktadır.

  • Aktur Taksi transfer hizmeti veriyormusunuz?

Firmamız Dalaman Havalimanı Aktur Taksi transfer hizmeti vermektedir.

Dalaman Havaalanı Aktur Tatil Sitesi Transfer Hizmeti Almak İçin;

 
  • Dalaman havalimanın'dan Datça Aktur Tatil Sitesi ulaşımlarınızda ve Aktur Tatil Sitesi Dalaman Havalimanı ulaşımlarınızda sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
  • Datça Aktur Taksi Transfer ya da kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Datça Aktur  Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızda ; firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Datça Aktur ulaşım hizmeti veriyoruz.
  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Datça Aktur özel Transfer hizmeti veriyoruz. 
  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Aktur'a nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Aktur Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Dalaman Aktur arası transfer veya Datça Aktur Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.
  • Aktur'dan Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN, FLUENCE, LİNEA ,DUSTER ORTA SINIFTA VİTO 
CARAVELLE
 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSWAGEN  GRUBUDUR.

Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.
2017 TEŞEKKÜR

Dalaman transfer firmaları içinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz  Mavi Transfer 2017  yaz sezonunu sorunsuz ve başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu yıl 11 personel 8 araç ile toplamda 4328 adet  transfer operasyonu gerçekleştirilmiş olup bu transferler esnasında  yaklaşık 680 bin kilometre  yol kat edilmiştir.  Deneyimli ve disiplinli  çalışan  personelimiz  sayesinde en küçük bir aksilik  yaşanmadan tatilinize huzur ve güven içerisinde başlamanızı  ve  geriye dönüş yolculuklarınızda  Hotel Havalimanı  arası Ulaşımınızı  tam vaktinde gerçekleştirerek bize olan güveninizi boşa çıkarmadığımızın  farkındayız. İlerleyen dönemde Sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için öneri ve görüşlerinizi  info@mavitransfer.com adresinden bize ulaştırmanızı rica ederiz.

Bize destek olan tüm misafirlerimizle birlikte, ilerleyen yıllarda daha büyük bir aile olarak görüşmek dileğiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. Mavi Transfer çalışanları olarak tüm misaifirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Mavi Transfer Dalaman Ekibi