HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA ;

Mavi transfer Dalaman Havalimanı Ulaşım Hizmetleri 2008 Yılında Dalaman Havalimanın'dan Bölge Otelleri Ve Havalimanı Ulaşım İçin Duyulan İhtiyacı gidermek ve en ekonomik fiyatlarla güvenlik kalite konforu bölgemize gelen misafirlere sunmak için kurulmuştur. İlerleyen süreçte hizmeti ve anlayışı ile farkını ortaya koyan Mavi Transfer , Ulaştırma Bakanlığından alınmış olan gerekli yetki belgelerinide bünyesine katarak Dalaman Ve bölgesindegerekli taşıma belgelerine sahip resmi transfer firması olmayı başarmıştır.Heryıl kendini yenilemiş ve yenilemeye de devam etmektedir.

VİZYONUMUZ ;

Mavi Transfer Dalaman havalimanı ve bölge otelleri ulaşım sektöründe , eksiklerini görerek daha iyi ve kaliteli hizmeti bölgemize gelen misafirlerimize sunarak diğer firmalar tarafından takip edilen ,insana ve çevreye gerekli saygıyı sağlayabilen firma olarak kalmayı hedefler . Siz değerli misafirlerine , Türkiye'nin heryerinde aynı hizmeti aynı kalitede sunabilmek için 7/24 çalışır.

MİSYONUMUZ ;

Mavi Transferde Herşeyden önce güvenlik ve hizmet kalitesi gelmektedir. bu kapsamda misafirlerimizin ihtiyaçlarına yönelik havalimanı otel yada otel havalimanı transferlerinde , en iyi hizmeti en ekonomik şekilde ulaşmasını sağlayabilmek önceliğimizdir. Hizmet kapasitemizi genişletmek , Misafirlerimize sunduğumuz servislere ekstra değerler katabilmek ve en önemlisi de güvenliği elden bırakmayarak misafirlerimizin huzur içinde seyahatlerini yapmaları misyonumuzun bir parçasıdır.
Amacımız ; Havalimanları ulaşım sektöründe iddaalı bir konuma gelebilmek ve Türkiye'de ekonomik transfer denilince akla gelen ilk isim olmaktır. 

 


Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.
2017 TEŞEKKÜR

Dalaman transfer firmaları içinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz  Mavi Transfer 2017  yaz sezonunu sorunsuz ve başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu yıl 11 personel 8 araç ile toplamda 4328 adet  transfer operasyonu gerçekleştirilmiş olup bu transferler esnasında  yaklaşık 680 bin kilometre  yol kat edilmiştir.  Deneyimli ve disiplinli  çalışan  personelimiz  sayesinde en küçük bir aksilik  yaşanmadan tatilinize huzur ve güven içerisinde başlamanızı  ve  geriye dönüş yolculuklarınızda  Hotel Havalimanı  arası Ulaşımınızı  tam vaktinde gerçekleştirerek bize olan güveninizi boşa çıkarmadığımızın  farkındayız. İlerleyen dönemde Sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için öneri ve görüşlerinizi  info@mavitransfer.com adresinden bize ulaştırmanızı rica ederiz.

Bize destek olan tüm misafirlerimizle birlikte, ilerleyen yıllarda daha büyük bir aile olarak görüşmek dileğiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. Mavi Transfer çalışanları olarak tüm misaifirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Mavi Transfer Dalaman Ekibi