FETHİYE

                                 Fethiye

·  Fethiye Otelleri

·  Fethiye Airport Transfer

·  Fethiye Araç Kiralama

Fethiye, Akdeniz'in içinde irili ufaklı adaların serpiştiği Fethiye körfezinde arkası çam ormanlarıyla çevrili kuzeye açık bir koyda yer alır. Kaya mezarları ve kale önünden bir düzlüğe, Karagözler'den denize doğru iner. Ufkunu şövalye adası, Günlükbarı ve karşılarındaki dağlar oluşturmaktadır.

 

 

Fethiye, Persler, Likyalılar, Karyalılar, Romalılar'a ait eserleri ile tanınmıştır. Kültürel zenginliği, doğal güzellikleri ve coğrafyası ile önemli turizm merkezlerimizdendir. Ölüdeniz bunlardan biridir. Af Kule gibi dalış bakımından çok uygun yerlere sahiptir. Turizme açılmış birçok mağara mevcuttur. Doğal yapısı ile paraglide gibi alternatif sporlar yapılmaktadır. Kelebek Vadisi ve Kabak Koyu gibi doğası bozulmamış çok özel bölgeler vardır. Günlük turlar ile 12 Adalar diye adlandırılan adalar ziyaret edilebilir.

Fethiye'de Ölüdeniz dışında Belcekız (Belceğiz), Çalış gibi birbirinden güzel plajlar da vardır. Bu kadar alternatifin yanında antik çağlardan kalmış kent kalıntıları ile kültür turizmine de açıktır. Fethiye çevresindeki antik kentlerin bazıları Telmessos, Kaunos, Kadyanda, Tlos, Pınara, Letoon ve Xanthos'dur. Bunların dışında zengin eserleriyle Fethiye Müzesi de turizme hizmet etmektedir.

Nasıl Gidilir?

İzmir-Muğla yoluyla Fethiye'ye gelip Kemer üzerinden Eşen Çayı'nı geçince, sağa ayrılan yolda Tlos ve Saklıkent tabelalarını takip edenler, Yakapark'a ulaşabilirler.

Fethiye-Saklıkent arası 52 km, Fethiye-Ölüdeniz ise 12 km.dir. Fethiye ile büyük şehirlerimiz arasındaki uzaklıklar da şöyledir:

  • Fethiye-İstanbul arası 720 km.
  • Fethiye-Ankara arası 650 km.
  • Fethiye-İzmir arası 360 km.
  • Fethiye-Antalya arası 125 km.

Fethiye sahilinden kalkan günübirlik teknelerle turlara katılanlar Kadrancı ile çevre koylarda ve adalarda denize girme imkanı bulabilirler.


DalamanDalyanFethiye - GöcekMarmaris Ölüdeniz - Akyaka Datça - Saklıkent - Kelebek Vadisi - Ekincik

Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.
2017 TEŞEKKÜR

Dalaman transfer firmaları içinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz  Mavi Transfer 2017  yaz sezonunu sorunsuz ve başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu yıl 11 personel 8 araç ile toplamda 4328 adet  transfer operasyonu gerçekleştirilmiş olup bu transferler esnasında  yaklaşık 680 bin kilometre  yol kat edilmiştir.  Deneyimli ve disiplinli  çalışan  personelimiz  sayesinde en küçük bir aksilik  yaşanmadan tatilinize huzur ve güven içerisinde başlamanızı  ve  geriye dönüş yolculuklarınızda  Hotel Havalimanı  arası Ulaşımınızı  tam vaktinde gerçekleştirerek bize olan güveninizi boşa çıkarmadığımızın  farkındayız. İlerleyen dönemde Sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için öneri ve görüşlerinizi  info@mavitransfer.com adresinden bize ulaştırmanızı rica ederiz.

Bize destek olan tüm misafirlerimizle birlikte, ilerleyen yıllarda daha büyük bir aile olarak görüşmek dileğiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. Mavi Transfer çalışanları olarak tüm misaifirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Mavi Transfer Dalaman Ekibi