KALKAN TRANSFER

Dalaman Kalkan transfer hizmetleri

 KALKAN TRANSFER ÜCRETLERİ
                                    
 BİNEK1-4 KİŞİ185 TL 
  MİNİBÜS4-6 KİŞİ250 TLVİP VİTO
280 TL
 MİNİBÜS6-14 KİŞİ320 TL 
  

TEL: 05075884121

BİZE 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..

Dalaman Havalimanı ve Kalkan otelleri ulaşım için gerekli bilgiler ;

Dalaman Havalimanı Kalkan kaç km;
Dalaman Havalimanı KALKAN Arası  128 Kilometre ,Ulaşım Süresi : 125 Dakikadır.
 

Dalaman Kalkan Havaş servisi varmı?
Dalaman Havalimanı Kalkan Arası Havaş servisi yada herhangi bir toplu taşıma servisi veren bir firma bulunmamaktadır.

Kalkan Taksi transfer hizmeti veriyormusunuz?
Firmamız Dalaman Havalimanı Kalkan Taksi transfer hizmeti vermektedir.

Dalaman Havaalanı Kalkan Otelleri Transfer Hizmeti Almak İçin;

  • Dalaman havalimanı Kalkan ulaşım ve Kalkan Dalaman Havalimanı ulaşım hizmeti için sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
  • Kalkan taksi transfer yada kalabalık gruplar için minibüs transfer hizmetimizden yararlanmak için; web sitemizden, telefonla arayarak yada info@mavitransfer.com adresimizden mail yoluyla ön ödemesiz transfer rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Kalkan Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızda ; firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 yolcu taşıma belgeleri ve TÜRSAB  (Türkiye Seyahat acentaları birliği) belgeli araçlarımızla sizlere Kalkan ulaşım hizmeti veriyoruz.
  • Dalaman Havaalanı ulaşımlarınızı siz değerli misafirlerimize temiz araçlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve yetki belgelerine sahip personelimiz eşliğinde kaliteli, güvenilir Kalkan ve havalimanı özel Transfer hizmeti veriyoruz. 
  • Dalaman Havalimanı Kalkan otel ve Kalkan Otel Havalimanı transferlerinizde hizmetinizdeyiz.
  • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Kalkan'a nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Kalkan Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Dalaman Kalkan arası transfer veya Kalkan Dalaman arası transfer rezervasyonlarınızı sezon yoğunluğundan etkilenmemek için en erken zamanda gidiş-dönüş olarak vermenizi öneririz.
  • Kalkan'dan Dalaman Havalimanına ulaşım hizmetinizde Mavi Transfer güvenliğiniz, rahatınız ve memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapacağından şüpheniz olmasın.
ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  MEGAN,FLUENCE,LİNEA,DUSTER ORTA SINIFTA VİTO CARAVELLE 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE WOLKSWAGEN  GRUBUDUR.
Dalaman Azur Mavi Turizm
UÇUŞLAR
Dalaman İç Hat Geliş

                           &

Dalaman İç Hat Gidiş

Web Sitemizdeki Fiyatlarımız tarihlere ve yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.